Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Vydejte se na prohlídku Tropical Islands

Užijeme si tropů i u nás v Evropě. Udělejte si výlet do Berlína a navštivte největší krytý deštný les s množstvím tropických rostlin u Berlína. Vydejte se na prohlídku Tropical Islands.

Okouzlí Vás přes 600 druhů tropických rostlin, písečná pláž, tropická laguna a další zajímavosti a vše na úžasné ploše s rozlohou 66 000 m2.

Tropical Islands – Místo pro úžasnou relaxaci, budete si připadat jak na dlouhé písečné pláži u moře anebo v Bali laguně (teplota vody 28–31°C) s vodopádem a vířivkami vám poskytne opravdu magickou atmosféru, skvělé jízdy na tobogánu a objevů v tropické vesnici. Budovy v parku jsou postaveny dle tradiční architektury z Thaiska, Bornea, Bali a z ostrova Samoa. Můžete vše pozorovat i z výšky z balonu.

Nepřeberné možnosti nápadů na relaxaci a prožití dne pro celou rodinu. Množství restaurací, kaváren, barů, sauny a relaxační centrum, masáže, dětský Tropino club, každodenní show „Circus Tropical“.

berlin-tropical-island

Tropical Islands je cca 60 km od Berlína. Můžete se tam vydat autem nebo vlakem. Vstupenky a pokud zůstanete i přes noc, objednat ubytování přímo na webu www.tropical-islands.de, kde si vyberete z různých nabídek.

Nejpohodlnější je bezesporu cesta s cestovní kanceláří, která se o vás postará od nastoupení do autobusu až po návrat do České republiky. Můžete vybírat z jednodenních nebo vícedenních zájezdů, přípradně zvolit kombinaci poznávacího zájezdu do Berlína se jednodenní návštěvou Tropical Islands. Je jen na Vás jak dlouho si budete užívat v tropech nedaleko Berlína.

Tropical Islands  – Tropický ostrov u Berlína je otevřen celoročně non-stop. Celý aquapark je umístěn v unikátní hale. Hala je největší na světě, 360 x 210 m, v = 110 m s plochou 6.000 m², v thajském stylu a vytvořena pro zábavu, koupání, odpočinek. Vzduch má 25 °C, tropické moře 28 °C, Balijská laguna 31 °C, vlhkost vzduchu 50 %.

berlin-tropical-island1

Tropický ostrov je největší evropský aquapark. Zažijete tropický den, projdete se deštným pralesem mezi stromy a rostlinami za zvuku ptačího zpěvu a vůně kvetoucích orchidejí. A co se ještě můžete těšit:

  • tropickou vesnici s autentickými domy,
  • obchody a restaurace
  • bílé písečné pláže, až 200 m dlouhou písečnou pláž
  • lagunu indonéského ostrova Bali
  • největší vodní skluzavku v Německu ( v = 25 m ), kde můžete dosáhnout rychlosti až 70 km/hod.

Bazén Laguna Bali je replika pravé pláže s indonéskými chatkami, divokou vodou, vířivkami, vodopády a magickým osvětlením. Bazén Jižní moře má 4.000 m2 a 7 m širokou pláž. Prostě si užívejte v Tropical Islandu.