Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Užijte si krásnou atmosféru adventních trhů

Autobusové zájezdy na adventní trhy

Předvánoční období adventu je spojeno se shonem při nákupech vánočních dárků. Nebylo by ale příjemnější zastavit se dát si sladký koláč a vypít si šálek svařeného vína a kochat se krásně vyzdobeným městem?

Máme pro Vás 3 tipy na adventní zájezd:

Adventní Drážďany

advent-dráždany

Odjezd z ČR v ranních hodinách.

Po příjezdu prohlídka historické části Drážďan s nádhernou  přehlídkou  barokní architektury, které vévodí zámecký komplex Zwinger,  sloužící  jako komplex muzeí a obrazáren. Frauenkirche – skvostný loretánský kostel, který byl za války kompletně zničen  náletem a po třináctileté rekonstrukci opět otevřen v roce 2005. Knížecí průvod je obrovská freska složená z kousků porcelánu na zdi drážďanského zámku.

Odpolední individuelní volno k návštěvě adventních trhů- známý trh Streitel Markt patří k nejnavštěvovanějším a nejstarším trhům v Evropě s tradičními řemeslnickými výrobky a specialitami.

Zde se roztočí obří vysoká pyramida, která má 14 metrů, dále se rozsvítí obří svícen  a při zahájení se vždy nakrojí  vánoční drážďanská štola, která  je pak rozdávána zájemcům zdarma. Každý adventní víkend je zasvěcen jiné akci.

Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

  • Doprava: Bus
  • Cena: od 299 Kč

 

Adventní Norimberk

advent_norimberg

Odjezd  z ČR v ranních hodinách.

Norimberk  každým rokem  ožívá  úžasnou předvánoční atmosférou proslulých adventních trhů. Po příjezdu prohlídka pamětihodností  – chrám Svatého Vavřince, kostel  panny Marie s orlojem z doby Karla IV., gotická Krásná kašna a ,dále císařský hrad s krásným výhledem na město , Spital – zde byly uloženy římské korunovační klenoty, radnice s možností návštěvy podzemí, kde se nachází středověká věznice s výstavou mučících nástrojů.

V odpoledních hodinách individuální program  – návštěva vánočních trhů s typickou bavorskou atmosférou– vše se odehrává na náměstí Hauptmarkt s ochutnávkou voňavých norimberských perníků, vynikajících klobás, svařeného vína. Je zde možno si zakoupit originální vánoční ozdoby, lahůdky a dárky.

Odjezd do ČR ve večerních hodinách.

  • Doprava: Bus
  • Cena: od 499 Kč

 

Adventní Vídeň a Schönbrunn

advent-viden

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze sváteční rakouské metropole.

Navštívíte překrásné adventní trhy u zámku Schönbrunn, letohrádek císařovny Sisi nebo schönbrunnskou ZOO. Zhlédnete Karlskirche, slavnou Albertinu i Státní operu a vychutnáte si tradiční vídeňské vánoční trhy.

Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc a poznejte adventní Vídeň!

Odjezd z Brna.

  • Doprava: Bus
  • Cena: od 440 Kč

Prožijte klidně adventní čas a vánoční svátky.

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Tags: