Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Vietnam – nová destinace mezi nabídkami exotiky

Hledáte nové destinace pro svou dovolenou? Vyzkoušejte Vietnam, stoupající hvězdu mezi exotickými destinacemi. Vietnam vás uchvátí…

Vietnam – Victoria Hoi An Beach Resort & Spa ****

 victoria-hoi-an-beach-resort-spa1 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín: různé termíny
  • Strava: Snídaně
  • Cena: od 45 420 Kč

Victoria Beach Resort svým vzhledem napodobuje tradiční rybářskou vesnici, s úzkými uličkami, rybníky a vesnickými domky s hliněnými taškami. Hlavní část hotelu je umístěna v dvoupatrové budově.

victoria-hoi-an-beach-resort-spa

Pro hosty je kromě tří barů připravena L’Annam Restaurant s výhledem na moře nabízející mezinárodní, asijská a vietnamská jídla, jakož i speciality z darů moře.

Hotel, obklopený z jedné strany mořem a z druhé říční deltou, je vzdálen pět kilometrů od města Hoi Anu a 30 kilometrů od mezinárodního letiště Danang.

Pláž s bílým pískem vyhrazená jen pro hotelové hosty.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

victoria-hoi-an-beach-resort-spa2

Vietnam

Země, jež nabízí bohatou historii silně ovlivněnou především svým velkým čínským sousedem, ale také kdysi mocnými kulturami jihovýchodní Asie. S pozůstatky těchto vlivů máte možnost se setkávat na mnoha místech Vietnamu, stejně tak jako s pestrou přírodou, počínaje horami severu a konče mekongskou deltou na jihu země.

Nesmíme opomenout ani moře s činorodými rybáři nebo nesčetné národnostní menšiny obdělávající s pomocí vodních buvolů rýžová políčka zařezávající se vysoko do svahů kopců. Pro ty, kteří by chtěli v klidu pod tropickým nebem vstřebat své zážitky z exotické cesty.

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest