Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Klubové hotely

Klubové hotely Cestovní kanceláře Alexandria patří již léta mezi největší hity v nabídce CK Alexandria a různých cestovních agentůr nabízející její zájezdy.

Každoročně vzbuzují mezi klienty, ohromný ohlas a velké nadšení. Jasným důkazem jejich oblíbenosti je počet klientů, kteří se do klubových hotelů opakovaně vracejí.

Výběr klubových hotelů se každým rokem snaží CK Alexandrie rozšiřovat a obměňovat. Na letošní léto 2015 je pro Vás  připraveno těchto 18 klubových hotelů ve 4 zemích:

Klubové hotely – Bulharsko

hermes-10-7739hotel Hermes Alexandria Club v Carevu

Hotel & Apartments Hermes Alexandria Club je oblíbený **** klubový hotel nabízející komfortní ubytování, skvělý servis a příjemné prostředí slunného Bulharska jen pár metrů od písečné pláže. Program ultra all inclusive, vynikající cena a bohaté české animační programy pro děti i dospělé.

 

merlinhotel Merlin Alexandria Club v Lozenci

Hotel Merlin Alexandria Club**** je velmi originální architektonický komplex. Rozsáhlá hotelová (6000 m2) zahrada s bazény, komfortní ubytování, skvělý servis, příjemné prostředí a překrásná písečná pláž, vzdálená jen 350 m od hotelu, vytváří spolu s programem all inclusive a vynikající cenou ideální podmínky pro strávení klidné dovolené.

 

eravi-ac-hotel Žeravi Alexandria Club v Primorsku

Nachází se v severní části Primorska, v bezprostřední blízkosti severní pláže (cca 80 m). Je vzdálen cca 200 m od centra letoviska.

Jedná se klubový hotel v Bulharsku, který nabízí vše, co od správného klubu očekáváte – kvalitní ubytování, pestrou stravu, služby na úrovni, skvělou cenu a samozřejmě také české animační programy pro děti i dospělé.

 

belvederehotel Belvedere Alexandria Club v Primorsku

Příjemný a klienty opakovaně vyhledávaný klubový hotel s neopakovatelnou atmosférou a polohou jen pár metrů od písečné pláže.

Hotelová zahrada s velkým bazénem, příjemným barem a prostorem pro řadu animačních aktivit, vedených profesionálními českými animátory, Dětský klub a Centrum animačních programů, to vše na jednom místě.

 

grenadahotel Grenada Alexandria Club na Slunečném Pobřeží

Příjemná atmosféra tohoto hotelu postaveného v originálním architektonickém stylu a komfortní ubytování v pokojích i prostorných apartmánech jsou spolu se službami all inclusive jeho největšími přednostmi. K atraktivitě hotelu přispívá bezesporu i jeho poloha nedaleko pláže a zároveň v blízkosti historického Nesebru.

 

sirius-beachhotel Sirius Beach Alexandria Club ve Svatém Konstantinu

Hotel se nachází v centrální části letoviska Svatý Konstantin, přímo na pláži.

Svým hostům nabízí ubytování v klidném letovisku lázeňského charakteru. Díky své atmosféře a přítomnosti našeho českého animačního týmu je ideální pro klienty všech věkových kategorií, pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří chtějí spojit aktivní odpočinek a využití balneologických služeb se zábavou.

Klubové hotely – Řecko

 elyssiumhotel Elysium Beach Alexandria Club na Krétě

Oblíbený, krásný hotel Elysium Beach Alexandria Club se skvělou polohou jen pár kroků od pláže a přitom kousek od centra letoviska Analipsis.

Pěkné prostředí, klidná část letoviska a služby all inclusive vytvářejí v kombinaci s českými animačními programy pro děti i dospělé z tohoto hotelu ideální místo pro strávení dovolené plné pohody.

 

7615_dsc04825-jpgprnhotel Atali Village Alexandria Club na Krétě

Velmi oblíbený hotel je tvořen několika budovami postavenými v rozkvetlé zahradě kolem bazénu. Příjemná atmosféra, přítomnost českého animačního týmu, skvělá poloha pro poznávání Kréty a blízkost překrásné písečné pláže, to jsou ideální předpoklady pro úžasnou dovolenou za super cenu.

 

8366_dsc-0482-jpgprnhotel Doreta Beach Alexandria Club na Rhodosu

Kvalitní čtyřhvězdičkový hotel s komfortním ubytováním, dobrou kuchyní a bohatou nabídkou all inclusive v minulých letech nadchl spoustu našich klientů a bude patřit mezi magnety v naší nabídce i letos.

Hotelový areál leží přímo u písečnooblázkové pláže a nabízí bohaté možnosti sportu, relaxace a zábavy, kterou pro Vás bude opět připravovat náš český animační tým.

 

alfahotel Alfa Alexandria Club na Rhodosu

Kvalitní hotel s rodinnou atmosférou a příjemnou zahradou je vzdálen jen několik kroků od jedné z nejhezčích a nejoblíbenějších pláží na celém ostrově.

Hotel doporučujeme klientům, kteří preferují ubytování v klidné části letoviska a zároveň chtějí být v dosahu centra, kde se nachází mnoho obchůdků, taveren, kaváren i barů.

 

medblue-gennadi-ex-ampelia-beachhotel Medblue Gennadi Alexandria Club na Rhodosu

Kompletně zrekonstruovaný menší a velmi příjemný hotel se nachází na skvělém klidném místě jen pár kroků od pláže s úžasně azurovým mořem a zároveň blízko centra tradiční řecké vesničky Gennadi s neopakovatelnou atmosférou.

 

9533_dsc-0446-jpgprnhotel Kouros Palace Alexandria Club na Kosu

Hotel Kouros Palace Alexandria Club, nabízí komfortní ubytování v moderních a vzdušných pokojích. Prostorný pozemek s nízkými stylovými budovami, cestičky lemované palmami a květinami, dva velké bazény, dětské brouzdaliště, dětský klub a bohaté zázemí pro české animační programy plné sportu a zábavy, to jsou spolu se službami all inclusive největší trumfy tohoto krásného hotelu.

 

sea-gardenhotel Sea Garden Alexandria Club na Korfu

 Prostorný areál s krásnou zahradou, sluneční terasou a bazénem ležícím hned u moře, nabízí ideální podmínky pro dovolenou kombinující odpočinek a relaxaci se zábavou a aktivitou. Stačí pár kroků a můžete si po aquaerobiku v bazénu skočit do moře, osvěžit se a za chvíli být zase připraveni na další zábavný program, který pro děti i dospělé přichystá náš český animační tým využívající bohaté zázemí tohoto hotelu.

 

strofades-beachhotel Strofades Beach Alexandria Club na Zakynthosu

Hotel s ideální polohou na klidném místě jen pár kroků od pláže je zároveň na dosah centra prázdninového letoviska Tsilivi, které si zachovává tradiční řecký ráz. Hotel se pyšní báječnou rodinnou atmosférou podpořenou navíc ještě přítomností našeho českého animačního týmu, který pro Vás připraví bohatý program plný zábavy.

 

Klubové hotely – Španělsko

club-hotel-aguamarina hotel Aguamarina Alexandria Club na ostrově Menorca

Hotel leží v severní části Menorky ve středisku Arenal d´en Castell. Centrum s obchody, restauracemi a bary se nachází několik minut chůze od hotelu. Mahon je vzdálen cca 20 km. V blízkosti hotelu je autobusová zastávka se spojením do mnoha částí ostrova. Hotel leží v blízkosti krásné písečné pláže a nabízí dobré sportovní vyžití a jiné animační aktivity. Jeden z největších hitů léta 2014, jak to bude letos?

 

Nezapomeňte na cestovní pojištění
Jednoduché, unikátní a nezávislé srovnání cestovního pojištění, které umožní návštěvníkovi vybrat tu nejlepší nabídku na trhu v několika málo krocích bez toho, aby musel obíhat pobočky pojišťoven. Vyberte si zde >>

 

Klubové hotely – Turecko

sural-resort-01-tifprnhotel Süral Resort Alexandria Club v Side

Úžasný hotelový komplex u krásné písečné pláže, kvalitní ubytování, krásná zahrada, příjemné prostory pro chvíle odpočinku, zábavní aquapark s několika skluzavkami a tobogany, výborná kuchyně a kvalita služeb – to vše a ještě mnohem více nabízí tento vysoce kvalitní hotel přímo u rozlehlé písečné pláže.

 

incekum-beach-01-tifprnhotel Incekum Beach Alexandria Club v Alanyi

 

Překrásný hotelový komplex s originálním architektonickým stylem se skládá z hlavní budovy a několika třípodlažních vilek ležících v úžasné zahradě přímo u pláže na poloostrově Incekum. Přidáme-li komfortní ubytování, služby all inclusive a české animační programy pro děti i dospělé, stává se z hotelu Incekum Beach Alexandria Club rázem jeden ze žhavých tipů na absolutní hit léta 2015 nejen pro rodiny s dětmi.

 

9535_dsc-0062-jpgprnhotel Krizantem Alexandria Club v Alanyi

Kvalitní hotel s příjemnou atmosférou na skvělém místě. Hotel Krizantem Alexandria Club leží pár kroků od písečné pláže, na klidném místě a přitom jen kousek od rušného centra letoviska Alanya. Hotel doporučujeme nejen rodinám s dětmi, ale všem, kteří chtějí prožít příjemnou dovolenou v hotelu na pěkném místě.

Výhody a vyjímečnost klubových hotelů

A čím jsou klubové hotely CK Alexandria tak výjimečné? Jak si mohou každý rok desetitisíce z Vás ověřit, základem jsou kvalita ubytování i služeb, výhodná poloha pár kroků od pláže, all inclusive (mimo hotelu Belvedere, kde je all inclusive pouze pro děti, dospělí mají ubytování s polopenzí) a samozřejmě super cena.

Pověstnou třešinkou na klubovém dortu pak jsou animační programy připravované českými animačními týmy speciálně pro české klienty (mimo hotelu Merlin, který je orientován na klidnou a odpočinkovou dovolenou).

Tyto animace nejsou určeny pouze dětem, ale i dospělým a naši animátoři připravují bohatý program plný sportu, her, soutěží a dalších aktivit. Pro děti jsou navíc připraveny i Dětské kluby, samozřejmě také s česky mluvícími animátory.

Klubové hotely jsou prostě zárukou kvalitního ubytování a přájemně strávené dovolené v oblíbených letoviscích v Bulharsku, Řecku, Turecku a na španělském ostrově Menorca. Jaký jste si vybrali Vy?

zdroj, foto: CK Alexandria

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest