Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Dominikánská republika – Grand Bahia Principe Bavaro

Dominikánská republika

Karibská ostrovní země, pro dovolenou ideálně vybavená rozlehlými plážemi s bílým pískem, tyrkysovým mořem a bující přírodou.

Oblíbená turistická destinace pro obyvatele USA a Kanady a stále více pro Evropany. Objevte i Vy krásy karibského ostrova, Dominikánská republiky.

Dominikánská republika, Punta Cana – Grand Bahia Principe Bavaro *****

Grand Bahia Principe 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín:      9.1. – 24.1.2015
  • Strava: All Inclusive
  • Cena: 77 070 Kč

Luxusní  hotelový resort Grand Bahia Principe Bávaro, který se skládá z vilek postavených v tradičním stylu umístěných do krásné exotické zahrady, leží přímo u vyhlášené pláže Bavaro.

Hotel získává své klienty díky své poloze přímo na pláži, příjemnou atmosférou a kvalitou nabízených služeb. Zajišťuje pravidelné animační programy pro děti (hry, soutěže, tvořivé a výtvarné dílničky, mini klub, bazén, hřiště) i dospělé a večerní zábavné show.

Umožňuje celou řadu aktivit jako např. tenis, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, fotbal, volejbal, aerobik, vodní pólo a vodní sporty na pláži (za poplatek, např. windsurfing, šlapadla, kánoe, banán, katamarán, padák, vodní skútr).

Dětem je k dispozici bazén s brouzdalištěm, hřiště a miniklub.

Pro relaxaci je určeno lázeňské centrum se širokou nabídkou procedur (sauna, masáže, kosmetické ošetření, tělové zábaly, manikúra, pedikúra).

Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Nebo prozkoumejte další termíny s možností odletu z Mnichova, Vídně, Norimberka a odleťe do Dominikánské republiky s německou cestovní kanceláří:

grand bahia

K vybraným zájezdům navíc parkování na letišti se slevou nebo doprava autobusem Student Agency zdarma.

Kompletní přehled zájezdů do Dominikánské republiky od Dovolena.cz zde >>

Dominikánská republika – Oblast Punta Cana

Punta Cana
Punta Cana – foto: Sarah_Ackerman

Lokalita Punta Cana byla ještě nedávno neznámou částí pobřeží na jihovýchodě ostrova, zarostlou bambusovými houštinami a z větší části nedostupnou. Turistický potenciál, který nabízejí zejména překrásné bělostné pláže však již není neznámý. Celá oblast zaznamenala v posledních letech bouřlivý rozvoj.

Oblast Punta Cana se rozkládá na východním pobřeží Dominikánské republiky u světoznámé pláže Bávaro.

Dlouhé písečné pláže, lemované nekončícími palmovými alejemi a tyrkysovým mořem, patří mezi nejhezčí v Karibiku. Dno moře je pokryté jemným pískem.

Najdete zde velké množství hotelů, nákupní centra a skvělé podmínky pro sport, zábavu i relaxaci.

Je to ideální místo na strávení klidné dovolené.

 236084

Dominikánská republika je právem považována za skutečný pozemský ráj. Nádherně bílé a dlouhé pláže, lemované kokosovými palmami a křišťálově modré moře Vás uchvátí. Nechte se okouzlit jedinečnou destinací jménem Dominikánská republika a vydejte se objevit její kouzlo a atmosféru.

 

Dovolená Dominikánská republika – výhodně – Užijte si v zimě sluníčka. Exotické zájezdy za skvělé ceny!

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest