Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Solární nabíječka Suntrica

Jak nabíjet mobil nebo mp3 na cestách nebo na dovolené? Zásuvka není vždy po ruce. Již ale nemusíte mít strach, že budete bez šťávy pro svůj mobil. Pomůže Vám solární nabíječka.

Solární nabíječka Suntrica SolarStrap Move

Kompaktní, lehká a výkonná. Ideální na cesty. Solární nabíječka nejen na telefony. Pomůže i mp3 přehrávači nebo fotoaparátu.

Solární nabíječka Suntrica SolarStrap Move má výkonný, polykrystalický solární panel, který dokáže nabít interní baterii zhruba za 12 hodin absorbování přímého slunečního svitu.

Solární nabíječka Suntrica SolarStrap Move Solární nabíječka Suntrica SolarStrap Move Solární nabíječka Suntrica SolarStrap Move

Kapacita akumulátoru

Kapacita akumulátoru je 3.000 mAh

Interní akumulátor s kapacitou 3.000 mAh nabije plně nebo z větší části jakýkoliv MP3 přehrávač nebo fotoaparát.

Je vyzkoušeno, že iPhone 4/5/6 nabije do plna a ostatní mobilní telefony nabije do 70-100% kapacity podle velikosti baterie.

Vše za dobu srovnatelnou s dobíjením ze zásuvky. Můžete ho také využít jako záložní zdroj energie. Používejte ho doma nebo na cestách.

Solární nabíječka Suntrica byla navržena speciálně pro tvrdé outdoorové zacházení, kde vám zajistí, že už nikdy nebudou bez šťávy. Dnešní mobil není totiž jen o telefonování, na cestách oceníte navigaci nebo jiné zajímavé aplikace.

Parametry Solární nabíječka Suntrica SolarStrap Move

Barva: oranžová, zelená, černá
Kapacita akumulátoru: 3.000 mAh / 11.1Wh Li-Po
Materiál: recyklovatelná EVA měkká pěna
Teplota provozního prostředí: 0 °C až +50 °C
Vstupní konektor: microUSB
Vstupní napětí: 5,0V DC, 1,5A
Výstupní konektor: USB typ A
Výstupní napětí: 5,0V DC, 1A
Životnost baterie: Minimálně 300 – 400 plných nabíjecích cyklů
Solární nabíječka Suntrica SolarStrap Move  Solární nabíječka Suntrica SolarStrap Move Solární nabíječka Suntrica SolarStrap Move

Vychytávky

Díky zabudovanému USB portu s ním nabijete téměř jakékoliv zařízení.

Power monitor. Stisknete tlačítko a hned se ukáže, zda je baterie nabitá. Indikuje také zda je nabíječka SolarStap Move v té nejlepší pozici vůči slunci pro plné nabíjení.

Design a konstrukce –  solární nabíječku velmi snadno připevníte na batoh, kolo nebo motorku a můžete nabíjet po cestě a zadarmo.

Výrobce

Výrobcem solární nabíječky je finská firma Suntrica. Její produkty jsou vyrobeny s ohledem na dopad na životní prostředí a jsou plně recyklovatelné.

Další produkty šetrné k životnímu prostředí představujeme na tomto webu domesio.eu. Velký sortiment naleznete v shopu econea.cz, který se na tyto produkty a vychytávky specializuje.

Článek je publikován se svolením Domesio.eu

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest