Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Prodloužené víkendy v New Yorku

5-denní poznávací výlet do New Yorku. Poznejte všechny krásy tohoto užasného pulsujícího velkoměsta.

Prodloužené víkendy v New Yorku

 New York
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha, Brno, Ostrava
  • Termín: různé termíny
  • Strava: dle programu
  • Cena:  od 33 990 Kč

1. den

Odlet z Prahy do New Yorku. Transfer do hotelu, podle časových možností individuální návštěva některého ze zajímavých míst centrálního Manhattanu či jeho blízkého okolí. Nocleh v New Yorku.

2. den

Celodenní prohlídku New Yorku zahájíme plavbou na Liberty Island se světoznámou sochou Svobody a také ostrov Ellis Island s muzeem emigrace, jenž se stal symbolickým milníkem pro miliony přistěhovalců, kteří zde často marně čekali na povolení ke vstupu do Nového světa.
Pak, už suchou nohou – případně metrem, ­projdeme jižní Manhattan a jeho nejznámější místa jako kupříkladu finanční čtvrť Wall Street s vlivnou burzou cenných papírů, překrásný novogotický kostel Trinity Church obklopený hradbou výškových budov, rušnou Čínskou a také Italskou čtvrť, případně noblesní TriBeCu, která povstala z původně industriální zóny plné skladišť, manufaktur a továren.
Z vyhlídkové terasy legendárního mrakodrapu Empire State Building si v podvečer vychutnáme zvolna se rozsvěcující město. Po ničivém útoku teroristů na “dvojčata” Světového obchodního centra v roce 2001 je Empire State Building s 381 m a 102 patry opět nejvyšší budovou New Yorku. Nocleh v New Yorku.

3. den

Pokračujeme prohlídkou oblastí v okolí Central Parku, Páté avenue a Times Square. Dle možností si prohlédneme prestižní sportovní arénu Madison Square Garden, Rockefellerovo centrum, divadelní čtvrť a obchody na Páté Avenue.
Večer se pak na rozzářeném náměstí Times Square, všeobecně považovaném za místo, kde bije srdce New Yorku, nabízí ideální příležitost vstřebat jedinečnou atmosféru města. Nocleh v New Yorku.

4. den

Volný program, případně individuální dokončení prohlídky města či návštěva některého z muzeí. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Prahy.

5. den

Přílet do Prahy.


 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest