Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Thajsko jinak aneb Velký okruh Thajskem

Thajsko není Phuket nebo Pattaya. Poznejte celé Thajsko a všechny jeho krásy. A samozřejmě při cestě Thajskem se nesmí zapomenou na úžasné ostrovy a pláže.

Vydejte se na velkou okružní cestu po Thajsku.

Poznáte Bangkok, jeho památky a krásná zákoutí, včetně večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu.

Další významné památky Thajska uvidíte při cestě a prohlídce královského města Ayutthaye.

Při cestě po Thajsku se nesmí vynechat ani slavný most přes řeku Kwai.

Co by to bylo za cestu po Thajsku, kdyby se necestovalo po ostrovech a krásných plážích. Ano druhá polovina poznávací cesty po Thajsku bude zaměřena na thajské ostrovy a pláže. Zde je kompletní program:

1. den

odlet z Prahy (s mezipřistáním) do Bangkoku.

 

2. den

přílet do Bangkoku, transfer do hotelu v centru města, ubytování a odpočinek. Individuální program s možnou návštěvou nočního trhu a barů na Pat Pongu. Noc v Bangkoku v centru města.

3. den

prohlídka Bangkoku:

dopoledne navštívíte chrám Wat Traimit s překrásnou sochou Buddhy z ryzího zlata. Projdete se chrámovým komplexem Wat Po, gigantická socha ležícího Buddhy vás okouzlí stejně jako krásná chrámová architektura.

Prohlídka pokračuje v královském paláci s chrámem smaragdového Buddhy. Poté se přeplavíte přes řeku k chrámu ranních červánků Wat Arun, který je zdoben spoustou porcelánu a naskýtá jedinečné výhledy na Bangkok. Večeře v tradiční thajské restauraci s tanečním vystoupením a ukázkami thajského baletu. Noc v Bangkoku.

okruh-thajskem-akrasy-thajskych-ostrovu

4. den

ráno se vydáte na sever od Bangkoku, první zastávkou bude romantický komplex královského letního paláce s mnoha letohrádky v pečlivě udržované zahradě. Vaše cesta bude pokračovat do královského města Ayutthaye, odkud vládli thajští králové více než 400 let, prohlédnete si památky jedinečného významu. Navštívíte chrámy Wat Si Sampet a Wat Mahathat. Pozdě odpoledne návrat do Bangkoku.

5. den

brzy ráno cesta na západ od Bangkoku kolem solných polí do města Kanchanaburi. Prohlédnete si válečné muzeum, hřbitov a věhlasný most přes řeku Kwai, který stavěli zajatci během 2. světové války. Odpoledne se projedete lokálkou po železnici smrti s vyhlídkou na okolní krajinu. Vydáte se lodí po řece do vesnice River Kwai, ubytování.

Most Přes řeku Kwai
Most přes řeku Kwai

6. den

ráno se vydáte lodí po řece do Paksengu, podíváte se k jeskyním Kaeng Lava a vstoupíte do jejich nitra. Nezapomenutelným zážitkem bude návštěva výcvikového střediska slonů s projížďkou na slonech. Líbit se vám bude i rafting na bambusových vorech. Cesta autobusem zpět do Bangkoku.

7. den

transfer na letiště a odlet na Krabi. Po příletu transfer do hotelu v oblasti Krabi, která je proslulá nádhernými plážemi a vápencovými skalními útvary.

8.–9. den

volno můžete využít k návštěvě národního parku Phang Nga, proplout mořskými jeskyněmi i porosty mangrovníků.

10. den

transfer na souostroví Phi Phi, kde jsou stále nejkrásnější pláže v Thajsku.

okruh-thajskem-akrasy-thajskych-ostrovu

11.–12. den

můžete lenošit ve stínu palem na plážích s bílým pískem nebo se jet potápět k některému z přilehlých ostrůvků.

13. den

transfer na ostrov Phuket.

14.–15. den

užijte si koupání, nákupů i nočního života. Můžete podniknout cestu kolem ostrova, navštívit některý ze zdejších buddhistických chrámů nebo akvárium.

16. den

transfer na letiště, odlet do Prahy (s mezipřistáním).

17. den

přílet do ČR.

Kompletní rozpis zájezdu a všechny podrobnosti naleznete zde⇒ Okruh Thajskem a krásy thajských ostrovů.

Tento zájezd je nabízen ve dvou termínech:

Objednat: Okruh Thajskem a krásy thajských ostrovů.

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest