Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Kde bydlí Češi na Euru 2016

Česká reprezentace si vybrala za své francouzské útočiště během Mistrovství Evropy ve fotbale městečko Tours a hotel Clarion Chateau Belmont.

Tours

Město Tours leží na známé řece Loire a je hlavním městem departementu Indre-et-Loire. Žije zde přes 140 tis. obyvatel. Tours je rodiště známého francouzského spisovatele Honoré de Balzaca.

Město Tours poskytuje ideální výchozí pozici pro výlety po okolí a vyhlášených zámcích na Loiře.

DSC04205 - Chenonceaux1

PAŘÍŽ A ZÁMKY NA LOIŘE

Vydejte se na nádherných poznávací výlet po památkách oblasti řeky Loiry a měst Orléans a Tours se zastávkou v Paříži

Detail zájezdu >>

Hotel Clarion Chateau Belmont

Ideální zázemí…

Naše reprezentace našla ve čtyřhvězdičkovém hotelu, vybudovaném ze zrekonstruovaného zámku ze 17. století, ideální zázemí.

Clarion Chateau Belmont5 Clarion Chateau Belmont3
Clarion Chateau Belmont2 Clarion Chateau Belmont
Clarion Chateau Belmont1 Clarion Chateau Belmont4

Hotel Clarion Chateau Belmont leží ve velkém parku o rozloze 2,5 ha  a jednou z dominant je jezírko hned za okny jídelny, zároveň však není daleko centrum města.

Na místní stadión Vallée du Cher je pouze 15 minut.

Vybavení hotelu je ideální. Tento 4hvězdičkový hotel nabízí vyhřívaný bazén, klasickou a parní saunu a fitness centrum. Klimatizované pokoje v moderním stylu se nachází v zrekonstruovaném zámku ze 17. století nebo v rezidenci a mají TV, minibar a Wi-Fi připojení.

Chcete strávit v tomto hotelu dovolenou? Ubytování si můžete objednat přes Outvia.cz

Bude o Vás dobře postaráno. V hotelu Clarion Château Belmont se každé ráno podává snídaně formou bufetu. Ve večerních hodinách můžete ochutnat tradiční francouzskou kuchyni nebo si zajít do baru na skleničku.

Hotel má skvělou pozici pro výlety po okolí. Na místě je k dispozici služba půjčení jízdních kol. Hotel je vzdálený 5,8 km od stanice vlaků TGV Saint-Pierre-des-Corps.Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest