Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Kapverdské ostrovy – Oasis Atlantico Belorizonte

Kapverdy jsou ideální místem na aktivní dovolenou i prázdninový relax na pláži. Zažijte krásnou dovolenou na Kapverdách.

Kapverdské ostrovy, Ostrov Sal, Santa Maria – Oasis Atlantico Belorizonte****

Oasis Atlantico 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín:   20.1. – 27.1.2015
  • Strava: All Inclusive
  • Cena: 19 690 Kč, původně: 26 890 Kč

Velmi příjemný, rozlehlý komplex přízemních dřevěných bungalovů v typickém místním stylu a jedné zděné dvoupodlažní budovy leží v nejkrásnějším místě úžasné dlouhé písečné pláže, přímo u městečka Santa Maria.

Krásná pláž leží v těsné blízkosti hotelu. letiště se nachází ve vzdálenosti asi 20 km od hotelu. Nejbližší nákupní možnosti jsou v centru letoviska vzdáleném asi 1 km.

Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Kapverdské ostrovy

Kapverdy je souostroví deseti ostrovů ležící asi 570 km od západního pobřeží Afriky. Bývalá portugalská kolinie je dnes parlamentní republikou.

Kapverdy
foto: wildwuddel

Hlavní město: Praia

počet obyvatel:přes 400 tis.

úřední řeč: portugalština,  kreolština

měna: kapverdské escudo (CVE), Kreditní karty jsou přijímány všude. Nejvýhodnější cizí měnou je EURO, kterým je možno platit zejména v hotelích, některých restauracích a dalších turistických místech.

Ke vstupu je potřeba vízum. Většina cestovních kanceláří vše zařídí ( poplatek je okolo 1200 Kč ) . Pokud cestujete samostatně je možné o vízum požádat na Velvyslanectví Kapverdské republiky v Berlíně http://www.embassy-capeverde.de/port/index.html, které má diplomatickou a konzulární příslušnost pro ČR, příp. na Velvyslanectví Kapverdské republiky v Lisabonu, resp. jinde.

Občané ČR mohou také požádat o vízum na Honorárním konzulátu Kapverdské republiky v Praze http://www.cape-verde.cz/ nebo při příletu na letišti.

Konec platnosti cestovního pasu musí být minimálně šest měsíců po ukončení platnosti víza.

Kapverdy nabízí ideální prostředí na dovolenou plnou slunce, klidu a odpočinku. Příjemné teplé počasí je zde standardem. Protože jsou ostrůvky sopečného původu, jsou velice rozmanité a zajímavé.

 

Dovolená na Kapverdách – výhodně – Užijte si v zimě sluníčka. Exotické zájezdy za skvělé ceny!

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest