Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Egypt, Marsa Alam – El Malikia Abu Dabbab Resort

Egypt je velmi oblíbenou destinací pro letní dovolenou. Dnes jsme pro Vás vybrali nový luxusní hotel nedaleno letoviska Marsa Alam.

Vybírat můžete z 390 různých kombinací termínů zájezdů a délky pobytu. Ceny jsou od 13 590 Kč.

Hotel nabízí dobré zázemí ke strávení příjemné rodinné dovolené. Hotel doporučujeme především rodinám s dětmi.  

Egypt – El Malikia Abu Dabbab Resort*****

 el-malikia-abu-dabbab-resort-ex-sol-y-mar-abu-dabbab
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Strava: All Inclusive
  • Cena: od 13 590

el-malikia-abu-dabbab-resort-ex-sol-y-mar-abu-dabbab2

Luxusní hotel zasazený do pěkné pečlivě udržované zahrady se nachází přímo u bělostné pláže v oblasti Abu Dabbab Bay. Letiště je vzdáleno 35 km a centrum (Marsa Alam) 30 km.

Hotel nabízí dobré zázemí ke strávení příjemné rodinné dovolené. Hotel doporučujeme především rodinám s dětmi.

Hotel leží přímo u bělostné pláže v oblasti Abu Dabbab Bay, která je proslulá svým podmořským životem. Při potápění či šnorchlování se zde můžete setkat se želvou karetou.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

abu-dabbab-resort-ex-sol-y-mar-abu-dabbab1

Marsa Alam

Marsa Alam je původní rybářskou vesničkou,podobně jako ostatní letoviska v Egyptě u Rudého moře, která se v posledních letech stala vyhledávaným turistickým střediskem.

Rozkládá se ve východní části Egypta na západním břehu Rudého moře. Místo evokuje atmosféru klidu a relaxace. Je relativně vzdálena od rušných turistických center, tudíž je ideálním místem pro odpočinek, hlavně pro starší věkové kategorie či rodiny s dětmi.

Před odletem nezapoměňte, že do Egypta potřebujete vízum a je vhodné si zajistit cestovní pojištění. Vízum vám za poplatek vyřídí cestovní kancelář. Vybrat si nejvýhodnější cestovní pojištění můžete zde: Porovnání cestovního pojištění.

Roku 2001 byla dokončena výstavba mezinárodního letiště. Od té doby již není problém s dopravou do Marsa Alam, naopak se sem letecky dostanete velmi rychle a jednoduše. Doba letu z Prahy je okolo 4:10 hod.

V posledních letech se toto letovisko rozrůstá, důvodem je čerpání mnoha investic zejména v oblasti cestovního ruchu. Budují se další nové hotely a spolu s nimi různá kulturní a sportovní střediska.

rudé moře
Krása korálů a podmořského života v Rudém moři – foto: Artur

 

Oblast si zamilujete pro její vzezření. Slunečné pláže jsou lemovány palmami a omývány azurovým mořem s mnoha korálovými ostrovy. Nejvyhledávanějším je podmořský útes Samadai, kterému se říká Domov delfínů. Celkově je toto místo rájem surfařů, jachtařů a potápěčů.

Marsa Alam – výhodně – Vybírejte dovolenou v Egyptě z velkého množství výhodných nabídek!

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest