Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Dovolená Exotika 2015-16

Léto je ještě v plném proudu, druhá polovina prázdnin před námi, většina si užívá letní dovolenou. Cestovní kanceláře nespí a už do svých prodejních systémů zařazují zájezdy pro zimní období – exotiku a lyžování.

Exotika, tak se většinou označují zimní zájezdy do vzdálenějších exotických destinací ať už v Karibiku, v Asii nebo Tichomoří. Chcete si užít moře a sluníčko i v zimních měsících vyražte za exotikou.

Nejbližší destinace jsou Egypt, který nabízí celoroční možnost strávit dovolenou v teple a u moře be z výraznější období dešťů a hurikánů. Dále se nabízí stále oblíbenější a luxusní Emiráty. Jet na dovolenou do Dubaje je nyní velmi „IN“…

Karibik

Ostrovní destinace z karibské oblasti jsou v létě velmi často ohrožovány hurikány. Jistou vyjímnkou jsou v tomto ostrovy Jižních Antil ( Nizozemské Antily ) – Curacao, Aruba …

V zimním období si ale můžeme užívat sluníčka a krásné pláže na Kubě, Dominikánské republice, Jamajce nebo Puerto Ricu. Případně zvolit pevniskou destinaci v okolí mexiského zálivu – Mexico, Kostariku.

Velmi oblíbené pro tuto oblast jsou poznávací zájezdy nebo okružní plavby Karibikem.

Indický oceán

Oblast Indického oceánu nabízí několik velmi stále oblíbenější exotických destinací. Ostrůvky Malediv nebo Seychely nabízejí luxusní resorty a krásné pláže. Stejně krásně se budete mít také na Zanzibaru, Mauriciu nebo můžete poznat krásnou přírodu Madagaskaru.

Případně můžete prožít africké safari v Keni a část dovolené si odpočinou na pláži.

Jihovýchodní Asie

Ještě o trochu dále jsou destinace jako je Thajsko, Bali, Malajsii nebo Filipíny. Destinace, kde dochází k mohutnému rozvoji turistiky a cestovního ruchu. destinace, kde zatím oceníte celkem příjemné místní ceny, pěkné pláže a zajímavé památky

Tichomoří

Oblast Tichomoří to už je skutečná exotika. Ostrovní státy, které se ztrácejí v tom ohromném prostoru Tichého oceánu a dlouhá doba letu. Vše bude vykompenzováno luxusem, krásnými plážemi a krásným mořem.

Destinace jako jsou Fidži, Bora Bora, Tahiti a další ostrůvky Francouské Polynésie nebo ostrovy Francouzské Guyany jsou zárukou té pravé exotiky.

Víte, že souostroví Fidži se skládá z 332 ostrovů? Který si vyberete? Chtete prožít dovolenou jako trosečník? Tedy ne, že by jste někde ztroskotali, mám na mysli filmového trosečníka. Film trosečník v hlavní roli s Tomem Hanksem se točil na ostrově Yasawa, severně od hlavního ostrova tohoto souostroví.

Francouská Polynézie – Vzdálené kouzlo Tahiti a Velikonočního ostrova

 Velikonoční ostrov
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín: 14.11. – 29.11.2015
  • Strava:  Snídaně
  • Cena:  od 173 990 Kč

 

Pro svou exotickou dovolenou musíte využít nabídek cestovních kanceláří, ale můžete si ji naplánovat sami. Ubytování si vyhledejte pomocí serveru Booking.com, letenky můžete vyhledat a objednat zde, přes systém Letuška.cz

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest