Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Zájezdy za sportem

6063251552_547ebde2ba_b

Sportovní fanoušci jsou velmi často nespokojeni s výkony fotbalistů v české Synot lize.  A obdivují při televizních přenosech výkony fotbalistů v Anglii nebo Německu, závidí plné stadióny a výbornou atmosféru.

Jsou zde možnosti jak to vše poznat na vlastní kůži. Vyrazte na fotbal do Anglie nebo Německa, vyrazte na skvělý tenis na světové turnaje.

Cestovní kanceláři nabízejí zájezdy na zápasy anglické Premier League, německé Bundesligy, španělské Primera Divizion nebo na významné tenisové turnaje.

Zájezdy na fotbalové zápasy

U fanoušků je velmi oblíbená liga v Anglii, Německu nebo ve Španělsko. Můžete se tam podívat. Udělejte si dovolenou se sportem a poznejte na vlastní oči atmosféru na stadionu v Barceloně, v Londýně na Chelsea nebo Arsenalu nebo Mnichově na Bayernu.

Prohlédněte si na živo a v akci největší hvězdy světového fotbalu.

Na vybrané zápasy je možné zakoupit kompletní zájezd včetně dopravy a ubytování se stravou. Na některé pouze vstupenku. I vstupenka je velmi cenná, protože zápasy bývají většinou vyprodaná a lístky se velmi těžko dají sehnat. Stačí si jen vybrat:

Zájezdy na tenis

Tenisové fanoušky potěší zájezdy na vybrané významné tenisové turnaje. Můžete tak navštívit areál ve Wimbledonu, podívat se na US Open, spojit návštěvu Paříže s fanděním při French Open nebo vychutnat si zápasy při Turnaji mistrů v Londýně.

Motorismus – zájezdy na formuli 1

Pro fanoušky motorismu jsou připraveny zájezdy na Velké ceny F1.

GP v Singapuru nebo v Abu Dhabí.

 

Poznejte atmosfétru plných stadiónů a zažijte skvělý sportovní zážitek.

úvodní foto: James Mitchell (Flickr)

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Tags: