Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Valentýnský pobyt – romantika ve světových metropolích

Přemýšlíte čím překvapíte svou drahou milovanou polovičku na svátek Sv. Valentýna? Vydejte se společně na romantickou dovolenou a užijte si krásný pobyt v nějaké světové metropoli.

Překvapte svoji drahou polovičku a využijte neodolatelnou nabídku valentýnských pobytů. Například na serveru Invia.cz můžete vybírat z více jak tisíce valentýnských pobytů v nejromantičtějších světových metropolích.

Nechte se okouzlit krásou těchto měst, které jsou pro zamilované dvojice jako stvořené.

Oslavte svátek zamilovaných nevšedním zážitkem, který vám valentýnské pobyty umožní. Romantický pobyt ve dvou je tím pravým dárkem, který Vaši polovičku potěší a váš vztah jistě utuží.

Pokud si nejste jisti s výběrem správné destinace. Nevíte co zvolit: Paříž, Londýn, Řím nebo Istanbul? Můžete darovat dárkový poukaz a konený výběr nechat na svém partnerovi či partnerce.

Tuzemské tipy na dárek hledejte na webu Hotely.cz, kde jsou romantické pobyty s wellness a speciálními romantickými balíčky.

Naše tipy

Máte raději sladkosti a sladké dárky? Vyzkoušejte: Čokoládové jahody, Sladkou kytici nebo některou jinou z ovocných či dortových kytic od Frutiko.

Foto: Pont des arts – autor:AlexVan

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest