Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Holandsko, země tulipánů

Jaro je zde, vydejte se do země květinám zaslíbené, navštivte Holandsko.

Amsterdam – Keukenhof největší rozkvetlý park v Evropě

 Keukenhof1  
 
 • Doprava: autobus, různá nástupní místa
 • Termín: různé termíny
 • Strava: bez stravy
 • Cena: od 1 790 Kč

 

 • 3-denní Amsterdam – Keukenhof největší rozkvetlý park v Evropě 2015
 • Navštivte s námi největší rozkvetlý park v Evropě, kde je vysazeno sedm milionů tulipánů, hyacintů a narcisů
 • Milovníci květin si mohou zakoupit na květinovém trhu různé rostliny, semena a cibule do vlastní zahrádky. Rovněž milovníci sýrů si přijdou na své v řadě prodejen s typickými holandskými sýry.

Keukenhof

Keukenhof

 

Keukenhof – největší květinový park v Evropě na rozloze 32 hektarů se sedmi miliony vysazených květin, které zde každý rok kvetou od půlky března do půlky května. Nejvíce je zde tulipánů (přes 4 miliony), hyacintů a narcisů. Najdete zde ovšem také jiné květiny, které zde kvetou ve květináčích v pavilonech, převážně lilie a orchideje. O areál se stará jenom 27 zahradníků. V parku se můžete projít po 15 km stezek mezi rozkvetlými rostlinami.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Amsterdam

Amsterdam – město diamantů, lásky a svobodného myšlení. Můžete navštívit přes 50 různých muzeí, které se ve městě nacházejí. Nejnavštěvovanější jsou: Říšské muzeum, Muzeum Anny Frankové, Muzeum Vincenta van Gogha.

 

Ve městě se nachází také přes 500 coffeeshopů a smartshopů, které rádi navštěvují zahraniční turisté.

Pokud dostanete hlad, můžete zajít do nespočetného množství restaurací a hospůdek, kterých je tu přes patnáctset.

K nezapomenutelným zážitkům patří také projížďka na lodi po amsterdamských kanálech zvaných grachty a večerní procházka po Čtvrti červených luceren se spoustou osvětlených výloh s krásnými dívkami a řadou typických stylových barů a hospůdek.

Kouzelné Holandsko a květinové korzo

 4953584-kouzelne-holandsko-a-kvetinove-korzo 
 
 • Doprava: autobus, různá nástupní místa
 • Termín: různé termíny ( délka: 6 dní / 5 nocí )
 • Strava: bez stravy
 • Cena: od 13 990 Kč

Z programu:

 • návštěva parku Keukenhof o rozloze 32 ha – největší zahrady květin v Holandsku. Přejezd do Rotterdamu, jednoho z největších světových přístavů, fakultativně plavba lodí Spido přístavem nebo výjezd na vyhlídkovou věž Euromast. Zastavení v Delftu proslulém delftskou majolikou, prohlídka města. Přejezd na ubytování, nocleh.
 • návštěva největší květinové burzy v Aalsmeeru. Dopoledne Den Haag, město paláců, sídla Mezinárodního soudního dvora a nizozemské vlády, prohlídka města. Fakultativně Madurodam – svět miniatur v měřítku 1:25. Fakultativně See Life podmořské akvárium, v přímořských lázních Scheveningen. Návrat na ubytování, nocleh.
 • páteční sýrové trhy v Alkmaaru před budovou váhy ze 14. století, krátká prohlídka města. Skanzen Zaanse Schans s ukázkou výroby, řemesel a produkce sýrů, s typickými stavbami ze 17. a 18. století, výroba dřeváků a barev, větrné mlýny. Zastávka v rybářské vesnici na pobřeží – Volendamu, sýrárna Alida Hoeve s výrobou sýrů Edam a Gouda – výklad, degustace a možnost nákupu sýrů a suvenýrů. Návrat na ubytování, nocleh.
 •  účast na květinovém korzu, přehlídce alegorických vozů zdobených květinami. Hlavní a korunovační město Amsterdam, prohlídka. Květinový trh, plavba lodí po grachtech, náměstí Dam, fakultativně muzeum voskových figurín Madame Tussaud, brusírna diamantů. Možnost návštěvy dalších muzeí, večerní atraktivity města.Nocleh.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Objevte krásy HolandskaOnline aktualizované ceny zájezdů. Zkontrolujte nové ceny!

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest