Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Turecko, Side – Crystal Sunset Luxury Resort

Crystal Sunset Luxury Resort & SPA pojmenovaný podle křišťálově modré vody Středozemního moře se nachází přímo na pobřeží, vyznačuje se jedinečnou architekturou a nabízí soukromou písečnou pláž, venkovní bazény s tobogany i vlastní wellness centrum.

Crystal Sunset Luxury Resort & Spa
Crystal Sunset Luxury Resort & Spa

Turecko, Side – Crystal Sunset Luxury Resort & SPA *****

  Crystal Sunset
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha, Brno, Ostrava
  • Termín: různé termíny
  • Strava:  Ultra All inclusive
  • Cena:  od 33 990 Kč

Luxusní hotel CRYSTAL SUNSET Luxury Resort & SPA, který je umístněn do velkého areálu s bazény a vodním parkem, leží cca 150 m od pláže v části Kumköy, jehož centrum je vzdáleno 5 km a pohodlně se tam dostanete taxíkem nebo dolmuši.

Vzdálenosti: 3 km od Side, 7 km od Manavgat, 65 km od letiště v Antalyi a 75 km od centra města Antalya.

Crystal Sunset

Crystal Sunset3

Crystal Sunset2

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, internet v recepci (zdarma), trezor v recepci (zdarma), lobby bar, hlavní restaurace, a la carte restaurace, bary, venkovní i vnitřní bazén, dětský bazén s tobogany, SPA centrum (sauna, pára, masáže za poplatek), fitness, za poplatek biliár, bowling, stolní tenis, tenisový kurt, minigolf, plážový volejbal, aerobik, dětské hřiště, miniklub, obchody a lékař.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 150 m od hotelu. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek. Možnost využití kyvadlové dopravy na pláž zdarma.

Crystal Sunset4

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Side

Side se nachází 75 km východně od Antalye. Za svou popularitu vděčí jednak své výtečné poloze na poloostrově, lemovaném dlouhými písečnými plážemi, jednak unikátní syntéze antiky a současnosti.

Už při vstupu do města Vás uchvátí antický amfiteátr a mohutné městské hradby. Procházka malebným rybářským přístavem vede kolem útulných restaurací na agoru, k Athéninu a Apollónovu chrámu. Bavlníková pole stejně jako celoročně kvetoucí vegetace umocňují nádheru tohoto proslulého letoviska.

Side je velmi romantické místo k strávení příjemné dovolené.

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest