Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Quantum of the Seas – luxusní zábava a dovolená

Novým přírůstkem do flotily Royal Caribbean International je Quantum of the Seas. Patří k nejluxusnějším zaoceánským lodím.

Svou plavbu zahájí u amerických břehů.  U břehů New Yorku Quantum od the Seas zastihnete jen prvních pár měsíců od zahájení provozu.

Následně se jedna z nejmodernějších a nejluxusnějších lodí světa přesune ke břehům Šanghaje,odkud bude vyplouvat na plavby okolo Japonska a Korejského poloostrova.

Loď Quantum of the Seas se stane plovoucím Las Vegas: Jak bude vypadat luxusní zábava?

Plovoucí Las Vegas – právě takovou přezdívku si ještě před zahájením ostrého provozu vysloužila loď Quantum of the Seas.

Na co se můžou hosté těšit:

  • 30 metrů vysoká stěna pokrytá od podlahy až po strop speciálními panely, na které je možné promítnout cokoli,
  • 6 pohyblivých Roboscreens, na které se bude promítat třeba 3D obraz a hlediště pro 450 osob, které bude otočné o 270 stupňů – tak, aby byli diváci co nejvíce v kontaktu s „realitou“, která se odehrává na plátnech.

A k tomu umění desítek artistů, muzikantů, tanečníků, herců i zpěváků, kteří budou v tomto virtuálním prostředí předvádět svůj um. Tento prostor pojmenovaný Two70 bude jedním z hlavních taháků zábavního centra na Quantum of the Seas.

Quantum of the Seas
Quantum of the Seas – foto: Frank Schwichtenberg

Krásnou luxusní dovolenou plnou zážitků při plavbě na velké výletní lodi můžete prožít i v blízkém a velmi dobře dostupném Středomoří.

Po cestách ve Středomoří můžete navštívit mnoho států a krásných přístavů. Jak ušetřit při plavbách po Středomoří? Přečtěte si článek: Plavby po Středomoří, kde najdete praktické tipy, jak ušetřit a užití si krásnou dovolenou na lodi.

Královské divadlo, multimediální kino, koncertní síň

Kromě tohoto prostoru pak na lodi, která na svou první plavbu vypluje už v listopadu 2014 z New Yorku, bude i Královské divadlo, Royal Theatre. Základem programu bude slavný muzikál Mamma Mia, 3D filmy a muzikálová show Sonic Odyssey, která bude spojovat éterickou hudbu s vystoupením artistů a tanečníků.

Intimním prostorem, který bude zacílený na živou hudbu, se stane Music Hall. V plánu je přirozené propojení jeviště s tanečním parketem a koncerty, které budou nabízet to nejlepší z historie populární hudby – včetně pásem slavných skladeb od Beatles, Bee Gees nebo zpěváka Bon Jovi.

Vše by mělo být pro pasažéry zdarma a se zpoplatněním se nepočítá.

Samozřejmě na palubě budou i další možnosti pro zábavu, odpočinek. A není zapomenuto ani na žaludek cestujících. O ně bude postaráno v 5 hlavních restaracích, celkem na lodi bude 18 restaurací a mnoho další různých možnostech stravování v kavárnách a barech.

Parametry Quantum of the Seas

Délka lodi je 347 metrů. Na jejích 18 palubách se najde místo pro 4180 ve dvoulůžkových pokojích. Celková tonáž lodi je 167 800 t.

Náklady na výstavbu lodi byly 935 miliónů dolarů.

Rychlost lodi: 22 uzlů (41 km/h; 25 mph).

Loď vyrobyla německá firma Meyer Werft, Papenburg. Jejím provozovatelem je Royal Caribbean International.

 

Dovolená na lodi – Vybírejte dovolenou z velkého množství výhodných nabídek! Zažijte plavbu na luxusních lodích po Karibiku, Středomoří nebo třeba cestu kolem světa. Vyberte si!


úvodní foto – HenSti

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest