Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Cestování po mořských hladinách

Léto se blíží a snad každý z nás přemýšlí, jak stráví svou letošní dovolenou. Někdo si svůj volný čas užívá v pohodlí domova, někdo cestuje po rodné zemi, ale je mezi námi spousta lidí, kterým se při slově dovolená vybaví písečné pláže a nekonečná mořská hladina.

Pro milovníky cizích zemí a moře je na čase zkusit něco nového! Co takhle pozorování západů slunce z paluby dopravní lodi? Vyzkoušejte dovolenou na luxusní lodi.

Společnost MSC CRUISES je jednou z nejlepších společností, která vlastní 13 nádherných, luxusně zařízených lodí. Liší se jak jejich velikost, tak trasy, po kterých plují. Ale jedno mají všechny společné. Svým přepychem se nedají srovnávat snad s žádným hotelem. Zaměstnanci jsou velice milí a ochotní. Udělají vše, co Vám na očích uvidí. I když od rána dlouho do noci uklízí a starají se o návštěvníky, nikdy jim nezmizí z tváře laskavý úsměv.

Jak už zde bylo psáno, každá loď se něčím liší, ale svou dokonalostí a velikostí přitahují oči snad všech lidí na naší planetě. Nejmenší z nich, pojmenovaná romantickým Melody, na své palubě přivítá 1492 cestujících.

Středozemní Bádání Na Msc Fantasia

 stredozemni-badani-na-msc-fantasia-307322670
 
  • Dopravado přístavu: vlastní
  • Termín: 9.5. – 16.5.2015
  • Strava: Plná penze
  • Cena: od 16 530 Kč

Mezi opravdové giganty, brázdící mořské hlubiny, patří hned dvě lodě – Splendida a Fantasia, které se na svých osmnácti palubách prohýbají pod váhou 3959 osob. Jedná se pouze o cestující, nikoliv o personál.

Díky velkému počtu lodí, nabízí společnost MSC CRUISES i několik různých tras. Můžete se plavit po středomoří, po severním moři, ale dokonce i po Karibiku. Délka pobytu na lodi se samozřejmě liší výběrem oblasti, kterou chce cestující poznat. Pokud si přejete navštívit země středomoří, mezi které patří například Itálie, Francie, Španělsko, Sicílie a mnoho jiných, trávíte na palubě přibližně 7 nádherných nocí.

Ale jestli Vás srdce táhne spíše do zemí, mezi které se řadí Řecko nebo Turecko, můžete počítat i se třinácti denní plavbou po hlubokém moři, obklopováni pozitivně naladěným personálem, slunečními paprsky a chladnou, průzračně čistou vodou.

Dovolená na těchto lodích je vhodná jak pro lidi, kteří si chtějí jen odpočinout a trávit dny opalováním a koupáním se v jednom z několika bazénů, tak i pro ty, kteří chtějí své volné chvíle prožít poznáváním cizích kultur a oblastí.

Po cestách ve Středomoří můžete navštívit mnoho států a krásných přístavů. Jak ušetřit při plavbách po Středomoří? Přečtěte si článek: Plavby po Středomoří, kde najdete praktické tipy, jak ušetřit a užití si krásnou dovolenou na lodi.

Středozemní Kouzlo

 stredozemni-kouzlo-354534866
 
  • Dopravado přístavu: vlastní
  • Termín: 16.7. – 23.7.2016
  • Strava: Plná penze
  • Cena: od 26 190 Kč

 

Většina dní je podobná. Každý večer je Vám do kajuty doručen plán, které výlety v zemi, do které plujete, společnost zajišťuje. Záleží jen na Vás, jestli chcete poznat některé z nabízených měst, muzeí, památek nebo si přejete, aby Vás autobusy dopravili na vyhlášené slunečné pláže. Také si můžete podnikat výlety „na vlastní pěst“. Ale pozor, loď na nikoho nečeká a Vy se musíte dostavit v určenou hodinu zpět na palubu.

V pozdních odpoledních hodinách se kotvy zvednou a vyplouvá se za dalším dobrodružstvím, které nabízí jiná země. Večery na lodích jsou kouzelné. Nabízí se spousta možností, jak volný čas trávit. Kasina praskají ve švech, bary jsou přecpané veselících se lidí a všude se procházejí dámy v koktejlových šatech a pánové v oblecích. Tato večerní róba neodmyslitelně patří do obrovského divadla, ve kterém se každou noc odehrávají neskutečné akrobatické kousky i muzikálová vystoupení.

Pokud však nemáte náladu na spoustu lidí, můžete se procházet po nejvyšší palubě a poslouchat šum tmavého moře, ve kterém se jako v zrcadle leskne odraz měsíce. Usínáte spokojeni ve své útulné kajutě, na velké pohodlné posteli a nemůžete se dočkat dalšího překrásného dne, který začíná připlouváním do dalšího obrovského přístavu.

Vychutnejte si kouzlo okružní plavby a luxusu na velké výletní lodi.

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest