Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Předprodeje zájezdů first minute, jsou letos rekordní

Zima ještě neskončila a všichni již myslí na léto. Není divu. Sluníčko má každý rád a většina se také těší na letní dovolenou. Proč nevyužít slev při nabídkách zájezdů z nabídek first minute.

First minute

Nabídka zájezdů First Minute jsou zájezdy se slevou za včasný nákup. Nakupujete v lednu a v únoru a na dovolenou jedete až v létě. Nákup zájezdů Fist minute je stále populárnější, to se naopak odráží v létě, na menší nabídce tzv. Last Minute.

Pokud si vyberete zájezd z kategorie First Minute, pořídíte dovolenou s výraznou slevou oproti běžné ceně.

First Minute vám přinese nejlepší místa – v rámci First Minute si můžete vybírat z kompletní nabídky letních dovolených. Nemusíte se, jako u Last Minute probírat pouze tím, co zbylo a tedy snižovat své požadavky na Vaši ideální letní dovolenou.

Slevy & akce – nabídka First Minute zájezdů je plná slev za včasný nákup a to včetně výhodných slev a akcí na děti, kapesné zdarma apod.

Řecko je na vrcholu zájmu

Podle vyjádření Stanislava Zímy z Asociace cestovních kanceláří prudce stoupá poptávka po dovolených v Řecku a počet rezervací se v této destinaci zdvojnásobil ve srovnání ve stejném období loňského roku. Nejpoptávanější jsou zájezdy na oblíbené řecké ostrovy: Kréta, Rhodos a Kos.

O proti loňskému roku klesá zájem o Španělsko, kde došlo ke zdražení ubytovacích kapacit, i tak je o Španělsko velký zájem.

A co na to cestovní kanceláře?

  • CK Blue Style: V Řecku máme prodáno přibližně 35 procent kapacit. V případě Bulharska a Egypta to je téměř polovina.
  • Exim tour: Do Řecka má na léto prodáno již 65 procent kapacit, do Španělska a na Malorku 68 procent a do Bulharska 50 procent.
  • CK Fischer:  … Last minute nabídka bude letos zejména v Řecku zřejmě velmi omezená
  • CK Alexandria: … letos by mělo na dovolenou vyrazit více lidí než v loňském roce.

zdroj: zpráva ČTK

Kam letos vyrazí Vy?

Řecko
Bulharsko
Kanárské ostrovy

 

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest