Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Kanárské ostrovy, Lanzarote, Puerto del Carmen – Costa Mar

Lanzaroze je mystický a okouzlující ostrov Kanárských ostrovů.

Písčité pláže a čistě modré moře tvoří fascinující kontrast s vulkanickou krajinou, jejími krátery a černými lávovými proudy.

Příroda a člověk zde vytvořili v ojedinělé harmonii mnoho a mnoho pozoruhodností. Překrásné jeskyně, pestrobarevné zahrady, zelené palmy, rozlehlé kaktusové pole a klidné bílé vesnice činí Lanzarote neobyčejným ostrovem.

Zde je z tipů pro krásnou dovolenou na ostrově Lanzarote.

Kanárské ostrovy, Lanzarote, Puerto del Carmen – Costa Mar***

Oblíbený apartmánový resort v klidné části letoviska Puerto del Carmen.

 Costa Mar 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín: různé termíny
  • Strava: Polopenze
  • Cena: od 14 990 Kč

Oblíbený apartmánový resort s apartmány, který se skládá z hlavní budovy a několika třípatrových vilek vystavěných v tradičním stylu, je obklopen velkou zahradou s bazény a nachází se cca 200 m od písečné pláže v letovisku Puerto del Carmen.

Costa Mar

Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo cca 200 m od hotelového resortu – lehátka, slunečníky, matrace jsou za poplatek. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů na pláži od místních poskytovatelů

Costa Mar1

Costa Mar2

Hotel získává své klienty díky své poloze přímo u pláže, příjemnou rodinnou atmosférou a kvalitou nabízených služeb. Zajišťuje občasné animační programy pro děti i dospělé a večerní zábavné show. Umožňuje celou řadu aktivit jako např. tenis, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, fotbal, volejbal, aerobik, vodní pólo a vodní sporty na pláži (za poplatek, např. windsurfing, šlapadla, kánoe, banán, katamarán, padák, vodní skútr).

Dětem je k dispozici bazén s brouzdalištěm, hřiště a miniklub.

Noční život v letovisko Puerto del Carmen je velmi pestrý – čas lze příjemně trávit v bezpočtu barů, restaurací (mimo jiné také anglických, irských nebo skotských) a diskoték. Až 250 restaurací, barů, kaváren a obchodů se nachází na plážové promenádě Avenida de las Playas.

Za nákupy se můžete vydat do blízkého města Teguise, kde se každou sobotu konají trhy. Milovníci tradiční kultury zase rádi navštíví středeční trhy řemeslných umění v Centro Montana Tropis přímo v Puerto del Carmen

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Tip na výlet – národní park Timanfaya

Parque Nacional de Timanfaya - foto:Paul Stephenson
Parque Nacional de Timanfaya – foto:Paul Stephenson

Celý ostrov Lanzarote, jehož rozloha činí 803 m2, byl prohlášen za biosferickou rezervaci UNESCO. Nachází se zde na 300 sopek. Poslední sopka zde bouřila v roce 1824, ale dodnes jsou v Montaňas del Fuego (Ohnivé hory) místa, kde lze naměřit v hloubce pouhých 10 m pod povrchem 600 °C a na povrchu až 120 °C.

Před lety byla celá oblast kolem Ohnivých hor prohlášena za státem chráněný národní park Timanfaya (200 km2), který rozhodně stojí za návštěvu.

Většinu ostrova pokrývá tmavá vulkanická půda, která je velmi úrodná a obyvatelé ostrova ji využívají k pěstování především vinné révy a rajčat.

Různé tipy na zájezdy a ubytování na Lanzarote nebo na jiných ostrovech Kanárského souostroví si prohlédněte zde >>

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest