Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Letní dovolená – Bulharsko

Bulharsko stává v posledních letech velmi oblíbenou destinací českých turistů pro letní dovolenou. Velkou výhodou Bulharska je příjemné letní klima, pěkné hotely a nízké ceny.

Nízké ceny zůstávají velkou výhodou Bulharska – cenová hladina v této zemi zůstává jedna z nejpříznivějších a podle metodiky Eurostatu je dokonce poloviční než je průměr EU.

Ročně Bulharsko navštíví přes 160 tisíc návštěníků z ČR. Vyberte si i vy dovolenou v Bulharsku, v této levné a příjemné destinaci u Černého moře.

Nejoblíbenější hotely v Bulharsku

Slunečné Pobřeží  – Blue Pearl****

blue-pearl 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha, Bratislava
  • Strava: Ultra All Inclusive nebo All Inclusive
  • Cena: od 14 134 Kč

Oblíbený hotel přímo na pláži. Pěkný bazénový komplex. Bohaté vyžití v okolí.

Centrum letoviska Sluneční pobřeží s řadou obchodů, restaurací a barů jen 50 m. Historické centrum Nessebaru cca 4 km. Transfer z letiště cca 55 min.

Rezervace zájezdu a bližší informace o hotelu

 

Djuni – Marina Royal Palace*****

marina-royal-palace 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha, Bratislava
  • Strava:  All Inclusive
  • Cena: od 15 750 Kč

Oblíbený hotel Marina Royal Palace je součástí luxusního komplexu Djuni Royal Resort – hosté mohou služby all inclusive čerpat ve všech části komplexu.  Hotel se rozkládá se v mírném svahu u krásné široké zátoky v blízkosti přírodní rezervace Ropotamo v prostředí plném zeleně. Resort se skládá z pěti moderně vybavených luxusních hotelů nabízejících služby na vysoké úrovni

Vzdálenosti: přímo u pláže, nákupní možnosti přímo v hotelu, město Sozopol cca 6 km, letiště Burgas cca 50 km.

Široká a velmi prostorná pláž, která je dlouhá několik kilometrů a svažující se postupně do moře,  se nachází přímo u hotelu – lehátka, slunečníky, matrace a osušky na pláži zdarma.

Rezervace zájezdu a bližší informace o hotelu

 

Primorsko – Jalp

jalp 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha, Bratislava
  • Strava:  bez stravy
  • Cena: od 8 091 Kč

Menší hotýlek  je situován v klidné staré části letoviska Primorsko ve vzdálenosti asi 100 m od samotného centra městečka s celou řadou níkupních a zábavních možností.

Severní pláž je vzdálena asi 250 m, jižní pláž se nachází zhruba ve stejné vzdálenosti od hotelu.

Hosté se stravují individuálně. Za příplatek se nabízí možnost dokoupení polopenze, která zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bufetu v nedaleké restauraci (asi 150 m od penzionu). Hosté mají možnost dokoupení programu All inclusive také v nedaleké restauraci, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře podávané formou bufetu.

Rezervace zájezdu a bližší informace o hotelu

Bulharsko – základní informace

Hlavní město: Sofia

Počet obyvatel: 7,5 mil.

Jazyk: bulharština

Měna: lev (BGN)  \aktuální kurz: 14,25 Kč ( 28.1.2015 )

Od 1.1.2007 je ze strany Bulharska uplatňován volný pohyb občanů EU. Při vstupu do Bulharska není již na občanech EU požadováno prokazování dostatečného množství peněžních prostředků pro pobyt.

Občan ČR může vstupovat a pobývat na území ostatních členských států EU bez zvláštních omezení, a to pouze na základě platného cestovního dokladu nebo průkazu totožnosti.

Bulharsko – letoviska

Mořské pobřeží je 378 km dlouhé a je tvořeno rozmanitými přírodními útvary. Skládá se z písčitých pláží, zalesněných strání a hor, údolí řek i skalnatých zátok. Černé moře, které břehy Bulharska omývá, je bulharským největším přírodním bohatstvím.

Mezi nejčastěji navštěvovaná střediska letní rekreace patří Slunečné pobřeží, Zlaté písky, Nessebar, Primorsko.

Slunečné pobřeží

Hlavní letní bulharská destinace u Černého moře. Slunečné pobřeží je opravdu dokonalou šancí pro strávení dovolené plné komfortu a přepychu. Letovisko táhnoucí se od severu k jihu pokrývá část od letoviska Sveti Vlas až po Nesebar. Prohlédněte si hotely na Slunečné pobřeží.

 beach

 

Zlaté písky

Zlaté písky si získaly oblibu mnoha evropských turistů především pro svůj jemný písek nazlátlé barvy, ale také vše obklopující přírodní rezervaci. Pláž je dlouhá přes 4 km. Hotely – Zlaté písky

Primorsko

Pokud toužíte po skutečně bezstarostné dovolené přijeďte do Primorska, kde se v obchodech vetšinou domluvíte česky. Najdete zde i českou informační kancelář.

Příjemné pláže jsou umístěné v bezprostřední blízkosti hotelů spojené s překrásným výhledem na louky s volně prohánějícími se stádami koní. Pro milovníky přírody jsou zde hned dvě přírodní rezervace. Vyberte si hotel nebo penzión v letovisku Primorsko.

Bulharsko se také stává velmi oblíbeným cílem zimní dovolené. Nejčastěji navštěvované je moderní lyžařské středisko Bansko v pohoří Pirin, dalšími vyhledávanými potom Borovec v pohoří Rila a Pamporovo v Rodopech.

Dovolená v Bulharsku – Online aktualizované Last Minute slevy. Zkontrolujte nové ceny!

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest