Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Kypr, Kyrenia – Kaya Artemis

Velmi luxusní resort, který uspokojí velmi náročné hosty. Hotel získává své klienty díky své poloze přímo na pláži, příjemnou atmosférou a kvalitou nabízených služeb. Chtete také prožít krásnou dovolenou na Kypru?

Prohlédněte si vše o hotelu Kaya Artemis.

Kypr, Kyrenia – Kaya Artemis *****

  Kaya Artemis4
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha, Brno, Ostrava
  • Termín: různé termíny
  • Strava:  All Inclusive, Ultra All inclusive
  • Cena:  od 20 490 Kč

Rozlehlý hotelový areál Kaya Artemis Resort o rozloze 160 000 m2,  který je tvořený hlavní budovou vystavěnou ve stylu antického chrámu (kopíruje podobu antického chrámu z Efezu) a dvou či tří podlažními bungalovy umístněných do krásné udržované zahrady, se nachází  přímo u pláže v nové lokalitě Bafra ležící na severozápadě ostrova cca 35 km od přístavního města Famagusta – zde jsou nejbližší nákupní a zábavní možnosti vyjma hotelové obchodní pasáži.

Letiště Ercan v hlavním městě Lefkosaa je vzdáleno cca 70 km.

Pláž

Krásná písečná pláž se nachází přímo před hotelem, vstup do moře je možný z pláže anebo z hotelového mola. Doporučujeme využít nabídku vodních sportů na pláži od místních poskytovatelů.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Severní Kypr

Severní Kypr nebo Severokyperská republika je státní útvar se znaky samostatnosti a rozkládá se v severní části ostrova.

Turisticky nejoblíbenější oblasti na Severním Kypru jsou – Nicosia (Lefkosa), Famagusta, Kyrenie (Girne) a poloostrov Karpaz.

Na Severní Kypr (turecká část) je nutné cestovat s planým cestovním pasem.

 

 Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest