Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Španělsko, Costa de Almeria – Zoraida Park & Garden Resort

Moderní prázdninový resort v krásné oblasti Costa de Almeria, který si Vás získá polohou nedaleko krásné pláže a pestrou nabídkou služeb a jejich dobrou úrovní.

Španělsko, Costa de Almeria – Zoraida Park & Garden Resort****

 Zoraida Park3 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha, Bratislava
  • Termín: různé termíny
  • Strava: All Inclusive
  • Cena: od 16 981 Kč

Rozsáhlý hotelový resort je situován přímo u krásné písčité pláže v letovisku Roquetas de Mar.

Resort prošel v letech 2011 a 2012 kompletní rekonstrukcí a disponuje 495 pokoji v budově Park a 353 pokoji v budově Garden. Celý komplex je obklopen krásnou pečlivě udržovanou zahradou.

Zoraida Park1

Zoraida Park

Poloha hotelu je ideální pro poznávání zajímavých míst v okolí (Almeria, Mini hollywood, Granada, Národní park Cabo de Gata, vesnička Mojacar).

Pěkná, široká písčitá pláž (hrubší písek) s pozvolným vstupem do moře a pestrou nabídkou motorizovaných i nemotorizovaných vodních sportů (za poplatek – loďky, šlapadla, windsurfing, kite surfing, vodní lyžování, paragliding, motorové čluny, jízdy na banánech, ) se nachází přímo před hotelem. Hostům jsou k dispozici služby plážového baru a lehátka se slunečníky (za poplatek).

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Zoraida Park4

Zoraida Park2

Costa de Almeria

Costa de Almeria je původně rybářská vesnička na jihozápadě Španělska ve známnější regionu Andalusie. Letovisko se zatím vyhýbá turistický ruch, najdete zde klidné pobřežní a skalnaté pláže s pevností Alcazaba a zaručuje také nejlepší podmínky pro dovolenou plnou slunce, které tady svítí až 300 dnů v roce bez deště.Dovolená v oblasti Costa de Almeria vás nadchne a okouzlí.

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Tags: