Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Kapverdské ostrovy, Ostrov Boavista – Riu Karamboa

Clubhotel Riu Karamboa, světově známého řetězce RIU, patří k nejluxusnějším a nejlépe vybaveným hotelům na celém kapverdském souostroví. Nedávno otevřený komplex leží přímo u krásné písčité pláže a svými službami na vysoké úrovni jistě uspokojí veškerou klientelu.

Kapverdské ostrovy, Ostrov Boavista – Riu Karamboa*****

 Riu Karamboa4 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín: různé termíny
  • Strava: All Inclusive
  • Cena: od 25 990 Kč

Rozsáhlý hotelový komplex leží přímo u široké písčité pláže Prai de Salines, cca 1,5km od letiště, cca 7 km od hlavního města Sal Rei, lze dojít procházkou pěšky od hotelu po pláži.

Riu Karamboa2

Riu Karamboa1

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí a barem, hlavní restaurace, několik tématických restaurací, několik barů, noční klub „Pacha, bazén s vířivkou a dětský bazén (oba částečně v zimě vyhřívané), lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži, terasa, „RIU Land“ dětský klub, dětské hřiště, „Renova Spa“ wellness centrum s možností masáží a kosmetických procedur (za poplatek), posilovna se saunou a vířivkou (vstup pouze pro osoby nad 18 let ve sportovní obuvi) – zdarma, kadeřnictví, hobby klub, obchod se suvenýry a butiky.

Možnost přístupu na internet (za poplatek) na PC nebo prostřednictvím WiFi (za poplatek), animační programy pro děti/dospělé (denní, večerní), ­večerní show/ ­hudební programy.

Riu Karamboa3

Riu Karamboa

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Kapverdské ostrovy – Ostrov Boavista

Tento ostrov se pyšní nejkrásnějšími plážemi celého souostroví – 8 kilometrů dlouhá Santa Monica , dále pláž Ponta Varadinha, kterou lemují skaliska s jeskyněmi a kde se často pořádá rybí barbecue , pláž Cabo Santa Maria nebo pláž Praia de Chave .

V pruběhu roku se tu pořádá mnoho různých slavností. Tradici tu má výroba keramiky s použitím typických afrických metod. Dalšími zajímavými produkty jsou výšivky a hliněné panenky. K hlavním jídlům patrí humr, jídla z morských krabu a škeblí, rybí polévky a polévka z koz. Výborný je také místní sýr.

Dovolená na Kapverdách je stále populárnější, vyzkoušejte ji i Vy a objevte kouzlou Kapverdských ostrovů. Kompletní přehled všech zájezdů, jejich ceny, akce a speciální nabídky naleznete zde >>.

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest