Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Jak získat kapesné na dovolenou

Bylo by skvělé jet na dovolenou a mít zajištěné kapesné. A proč ne? Jde to. Vydejte se na letní dovolenou s cestovní kanceláří Alexandria a dostanete kapesné.

Podmínky akce kapasné na dovolenou

Zakoupíte-li si letecký zájezd z katalogu CK Alexandria „Léto 2015 – Letecké zájezdy“, dostane od nás 66 EUR kapesného.

Kapesné 66 euro platí pro jednu vyplněnou Smlouvu o zájezdu (minimálně 2 osoby) a bude poskytováno jen, je-li uvedeno na Smlouvě o zájezdu.

Kapesné se vyplácí v hotovosti na letišti před odletem. K tomu navíc pro členy Alexandria bonus klubu možnost získání a využití dalších slev a výhod na zakoupený zájezd.

Akce platí do 17. 5. 2015 (včetně), týká se pouze objednávek uzavřených od 16. 4. do 17. 5. 2015 (včetně) a nelze uznat se zpětnou platností.

Akci lze uplatnit:

  • při prodeji všech zájezdů z katalogu „Léto 2015 – Letecké zájezdy“

Kompletní podmínky akce Kapesné naleznete zde…

Cestovní kancelář Alexandria

Cestovní kancelář Alexandria působí na českém trhu od roku 1991 a v současné době již patří mezi největší  a nejvýznamější české cestovní kanceláře.

Alexandria je největším českým touroperátorem na Bulharsko a Maltu a její nabídka zájezdů do Řecka patří k nejširším na trhu.

Samozřejmě Alexandria také nabízí zájezdy do Turecka, Egypta, Tuniska, Španělska, na Kypr, do Chorvatska, Itálie – včetně leteckých zájezdů do oblasti Kalábrie a na italské ostrovy Sicílie, Sardinie a Ischia, a nechybí ani země „srdce Evropy“ – Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakousko.

Alexandria Club Hotel & Apartments Grenada
Alexandria Club Hotel & Apartments Grenada

Díky této kompletní pestré nabídce si dovolenou vybere každý. CK Alexandria je také velkým průkopníkem v oblasti klubových hotelů.

Mezi velké úspěchy CK Alexandria patří vlastní klubové hotely v Bulharsku – Alexandria Group a.s.  je majitelem hotelu Belvedere ***+ v Primorsku, ****hotelu Merlin v Lozenci a **** komplexu Hermes Alexandria Club v Carevu. Ten byl slavnostně otevřen dne 28. 6. 2008 a tato investice je vůbec největší českou zahraniční investicí v oblasti cestovního ruchu.

Kromě těchto hotelů v přímém vlastnictví má Alexandria Group další hotely v Bulharsku a Řecku dlouhodobě pronajaté a provozuje je pod svým managementem.

V nabídce jsou také plavby na luxusních zaoceánských lodích.

Zdroj a foto: CK Alexandria

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest