Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Dubai – Atlantis The Palm*****

Velkolepě vybavený hotel na uměle vytvořeném palmovém ostrově The Palm Jumeirah nedaleko pláže Jumeirah, to je Atlantis The Palm.

Špičkový luxusní prázdninový resort si získává své hosty jedinečnou polohou na špičce uměle vybudovaného ostrova ve tvaru palmy a pestrou nabídkou služeb a jejich skvělou úrovní.

Atlantis The Palm

Spojené arabské emiráty, Dubai – Atlantis The Palm*****

 Atlantis The Palm6 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín:  31.5. – 7.6.2015
  • Strava: Polopenze
  • Cena: od 37 990 Kč, původně 83 490 Kč

Atlantis The Palm

Atlantis The Palm4

Pohádkově krásný luxusní hotelový komplex byl vystavěn na ostrově Palm Jumeirah Island (největší uměle vybudovaný ostrov na světě) přímo u nádherné soukromé pláže, jejíž délka činí 1,5 km.

Velmi oblíbený luxusní hotelový resort disponuje 1 539 pokoji rozmístěnými v centrální hotelové budově (dvě křídla) s úchvatným výhledem na Perský záliv nebo ostrov Palm Jumeirah.

Atlantis The Palm2

Velkolepá vstupní hala, 17 restaurací a barů. Součástí komplexu jsou i butiky světových značek, stejně jako bary a diskotéky. Venku 2 rozsáhlé bazény, terasa na slunění s lehátky a slunečníky (zdarma) a velká tropická zahrada.

Vodní park Aquaventure, který nabízí adrenalinové atrakce i atrakce vhodné pro děti nebo tajemný labyrint akvárií Lost Chambers evokující mytickou atmosféru ztracené Atlantidy (zdarma). Interaktivní programy v Zátoce delfínů.

Součástí komplexu písečná pláž, lehátka, slunečníky a osušky zdarma, bar na pláži.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Dubai

Dubai, to je hlavní město a doslova centrum veškerého dění stejnojmenného emirátu Dubai.

Emirát Dubai leží na Arabském poloostrově v Perském zálivu a je druhým největším emirátem Spojených arabských emirátů. Jeho rozloha je 3.885 km2 a čítá na 1,3 milionu obyvatel. Hlavním centrem emirátu je město Dubai. Největší část emirátu je tvořena pouští. Pokud vás zajímá jazyk, kterým se mluví v emirátu, domluvíte se tu arabsky, ale i anglicky.

Dubai je perlou Spojených Arabských emirátů – najdete tu překrásné pláže s jemným bílým pískem, průzračně modrozelené moře i nádherný podmořský svět plný neobyčejných druhů rostlin a živočichů. Je to svět luxusu a těch nepřepychovějších hotelů. Dýchne tu na váš však i historie starých arabských domů a mešit. Zažijte luxus hotelů, vyrazte na dovolenou do Emirátů.

Aquaventure - Atlantis The Palm
Aquaventure
Aquaventure - Atlantis The Palm
Aquaventure

Aquaventure

Aquaventure – vodní zábavní park, který leží na palmovém ostrově poblíž hotelu Atlantis. Některé z atrakcí jsou vyvedeny v elegantním mayském stylu, kromě běžného koupání si tak můžete užít růuné atrakce, skluzavky a tobogány.

Určitě vyzkoušejte The Leap of Faith, vodní atrakce ve styli mayské pyramidy, z vrcholu mayské věže se po skluzavce, spustíte dolů. Dovede Vás až do průhledného tunelu, kdy kolem vás poplují skuteční žraloci.

Spojené Arabské Emiráty Online aktualizované Last Minute slevy. Zkontrolujte nové ceny!

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Tags:,