Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Dovolená v Egyptě. Hurghada – Caribbean World

Egypt, jako cílová destinace pro letní dovolenou je mezi českými turisty velmi oblíbený. Pokud vynecháme bezkonkurečně první Chorvatsko, patří Egypt společně s Řeckem, Itálií, Tureckem nebo Španělskem ke stálicím na špici zájmu při výběru letní dovolené.

Velká výhoda Egypta je v jeho relativní blízkosti. Letecky cca 4,5-5 hod. A letoviska u Rudého moře Vás mohou přivítat téměř po celý rok. Rude moře je teplé i přes naší zimu a zimní počasí je také velmi příjemné.

Vyberte si dovolenou v Egyptě v některém ze známých letovisek jako jsou Hurghada, Marsa Alam nebo Sharm El Sheikh.

Zde je jeden tip pro Hurghadu:

Egypt, Hurghada – Caribbean World*****

Rozlehlý hotelový komplex obklopený krásnou udržovanou zahradou se rozkládá na ploše celkem 140 000 m2  a nachází se v bezprostřední  blízkosti písčité pláže s pozvolným vstupem do moře.

 Caribbean World 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín: různé termíny
  • Strava: All Inclusive
  • Cena: od 14 690 Kč

Rozlehlý hotelový komplex obklopený krásnou udržovanou zahradou se rozkládá na ploše celkem 140 000 m2  a nachází se v bezprostřední blízkosti písčité pláže s pozvolným vstupem do moře.

Komplex leží v oblasti Soma Bay, ve vzdálenosti asi 10 km od Safagy. Vzdálenost od Hurghady činí zhruba 45 km, pravidelné spojení je zajištěno hotelovým autobusem (za poplatek).

Caribbean World

Caribbean World3

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází v těsné blízkosti hotelu. Lehátka, slunečníky a  osušky se na pláži se poskytují zdarma. Hosté mohou využít nabídky vodních sportů nebo školy potápění (za poplatek).

Caribbean World1

Caribbean World2

Hostům je k dispozici fitness centrum, tenisový kurt (večerní osvětlení za poplatek), stolní tenis, biliár, hřiště pro plážový volejbal a fotbal, šachy nebo sauna. Lehátka, slunečníky a ručníky se u bazénu i na pláži poskytují bezplatně. Za poplatek se nabízí lázeňské služby, masáže nebo jacuzzi.  Bezdrátové připojení k internetu je dostupné za poplatek.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Hurghada má strategickou polohu vzhledem k památkám. Během fakultativních výletů můžete navštívit Luxor, Karnak, Káhiru i Gízu.

Přibližně 30 kilometrů na sever od Hurghady leží El Gouna, malá vesnička obklopená lagunami, která určitě stojí za návštěvu. Místní autobusové linky vás spolehlivě dopraví na místo a zpět. V El Gouně se rozprostírá také proslavené mezinárodní golfové centrum Steigenberger Golf Resort. O několik kilometrů dál se nachází poloostrov, na němž se nalézá letovisko s názvem Soma Bay. Kromě vodních sportů se zde můžete opět věnovat golfu. Dalšími oblíbenými turistickými středisky v oblasti jsou Safaga a Makadi Bay.

Chcete-li poznat Egypt blížeji, prohlédnout si jeho starověké památky, chrámy a pyramidy. Vyberte si pro svou dovolenou poznávací zájezd do Egypta. Procestuje celý Egypt, poznáte lépe místní obyvatele a budete uchváceni monumentálmi památkami z dob faraónů.

Nevíte, kde nejlépe srovnat cestovní pojištění? Na top-pojisteni.cz to jde snadno a rychle.

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest