Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Bulharsko – Primorsko – Belvedere Alexandria Club

Příjemný klubový hotel v blízkosti písečné pláže. Ideální místo pro rodinnou dovolenou.

Bulharsko – Primorsko – Belvedere Alexandria Club ****

  belvedere
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha, Brno nebo Ostrava
  • Termín: různé termíny
  • Strava:  all inclusive nebo polopenze
  • Cena:  od 11 990 Kč

Příjemný a klienty opakovaně vyhledávaný klubový hotel s neopakovatelnou atmosférou a polohou jen pár metrů od písečné pláže.

Hotelová zahrada s velkým bazénem, příjemným barem a prostorem pro řadu animačních aktivit, vedených profesionálními českými animátory, Dětský klub a Centrum animačních programů v těsném sousedství – to jsou jen některé z lákadel, která na Vás v tomto hotelu čekají. Pro děti navíc dětský all inclusive.

belvedere

Belvedere1

Hotel se nachází v severní části letoviska a je vzdálen 100 m od centra, cca 300 metrů od jižní a cca 150 m od severní pláže.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Belvedere2

Pláž

Pláže v Primorsku (severní, vzdálená cca 150 m od hotelu a jižní, vzdálená cca 500 m od hotelu) jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Ve vyhrazeném prostoru na severní pláži pro zákazníky CK Alexandria SLUNEČNÍKY ZDARMA.

Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Primorsko se stalo českou oázou na bulharském pobřeží.

Jedině zde najdete většinu nápisů a jídelníčků v restauracích v češtině. CK Alexandria tu provozuje ČESKÉ INFORMAČNÍ CENTRUM, v němž najdete českou knihovnu, můžete si zde objednat výlet, dokoupit stravovací služby v naší klubové restauraci nebo se jen zeptat na to, co Vás zajímá. Centrum je otevřeno sedm dní v týdnu a každý den je otevřena i místní kancelář CK Alexandria.

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest