Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Španělsko, Mallorca – Suna Park

Oblíbený hotel v letovsku Paguera, nedaleko krásné písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Krásný tip pro Vaši dovolenou na Mallorce.

Španělsko, Mallorca – Suna Park ****

 Sunna Park 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín: různé termíny
  • Strava: All inclusive
  • Cena:  LM od 16 990 Kč

Kvalitní a velmi příjemný hotel umístěný na klidném místě kousek od překrásné písečné pláže patří mezi stálice v naší nabídce a každý rok hostí spousty našich spokojených klientů.

Sunna Park

Hotel nabízí elegantní ubytování, širokou nabídku služeb a stravování all inclusive. Hotel je vhodný pro všechny, kteří hledají dovolenou v klidu, zároveň ale s možností procházek po rušnější promenádě plné nákupních a zábavních možností.

Doporučujeme i pro rodiny s dětmi.

Sunna Park2

Sunna Park1

Hotel se nachází na klidném místě v letovisku Paguera, 30 km od letiště a 21 km od hlavního města Palma de Mallorca.

V blízkosti hotelu na promenádě naleznete množství obchůdků, restaurací, kaváren a barů. Hotel leží cca 200 m od krásné písečné pláže.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

 

Nezapomeňte na cestovní pojištění
Jednoduché, unikátní a nezávislé srovnání cestovního pojištění, které umožní návštěvníkovi vybrat tu nejlepší nabídku na trhu v několika málo krocích bez toho, aby musel obíhat pobočky pojišťoven. Vyberte si zde >>

Tipy na výlety

SOLLER – PALMA DE MALLORCA

SOLLER - PALMA DE MALLORCA

Na tomto výletě si vychutnáte kontrasty mezi rušným hlavním městem a romantickým vesnickým městečkem. Zastávka na citrusové plantáži, návštěva městečka Soller, kde budete mít možnost obdivovat secesní architekturu na fasádách staveb. Následuje cesta do Palmy – možnost jízdy dřevěným vláčkem (lístek není zahrnutý v ceně). Čeká Vás také návštěva impozantní katedrály a zastávka u gotického zámku Bellver, ze kterého se otvírá nádherný panoramatický výhled na město a přístav.

Orientační cena: 40 EUR, k objednání u delegáta

MARINELAND

MARINELAND

Navštivte jedno z největších delfi nárií Evropy. Zveme Vás na ponoření se do podmořského světa plného zážitků. Vycvičení delfíni a tuleni Vám předvedou akrobatické kousky nejvyšší úrovně. Upovídaní papoušci Vás pobaví čísly jako vytáhnutí vlajky, bruslením nebo jízdou na kole. Dozvíte se mnoho zajímavých informací ze života obyvatel parku. Za prosklenými stěnami akvária uvidíte nejrozmanitější exempláře světových moří a oceánů.

Orientační cena: 25 EUR

 

Tento zájezd pořádá CK Alexandria

CK Alexandria nabízí a pořádá zájezdy do oblíbených letovisek po celé jižní Evropě. S Alexandrií můžete prožít dovolenou v Bulharsku, Řecku, Turecku, Španělsku, Itálii, Kypru, Maltě nebo v Tunisku.

Velmi oblíbené jsou klubové hotely s pěkným ubytování, animačními programy pro děti a dospělé a za velmi příznivé ceny.

Dále nabízejí slunné zájezdy, exotiku a plavby do zemí jako je Egypt, Kuba, Thajsko, Maledivy, Mexiko, SAE, Izrael, Mauritius, Dominikánská republika. Zájezdy si můžete objednat v kterékoliv z desítek poboček, nebo přímo z tohoto webu.

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest