Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Řecko – Kréta – Elysium Beach

Krásný klubový hotel CK Alexandrie na oblíbené Krétě. Má skvělou polohu několik kroků od pláže.

Řecko – Kréta – Elysium Beach Alexandria Club ****

 Elysium Beach
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín: různé termíny
  • Strava:  All inclusive
  • Cena:  od 21 990 Kč

Oblíbený, krásný hotel Elysium Beach Alexandria Club. Skvělá poloha jen pár kroků od pláže a přitom kousek od centra letoviska Analipsis, pěkné prostředí, klidná část letoviska a služby all inclusive vytvářejí v kombinaci s českými animačními programy pro děti i dospělé z tohoto hotelu ideální místo pro strávení dovolené plné pohody.

Elysium Beach1

Vzdálenosti: Hotelový komplex je tvořen hlavní budovou a bungalovy, nachází se na klidném místě v letovisku Analipsis, cca 22 km od letiště v Heraklionu a cca 6 km od živého letoviska Hersonissos.

V blízkosti hotelu naleznete restauraci a supermarket, centrum letoviska Analipsis s obchůdky, tavernami, kavárnami a bary je vzdáleno cca 500 m od hotelu.

Autobusová zastávka se nachází cca 600 m od hotelu. Hotel je situován u písečné pláže.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Pláž

Písečná pláž, místy s oblázky a pozvolným vstupem do moře je u hotelu, pláž je od hotelu oddělená pouze klidnou pobřežní komunikací. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

Elysium Beach2

Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Kréta

Kréta je největší a nejjižnější ostrov Řecka, se nachází 100 km od jižní špičky Peloponésu, 175 km od Malé Asie a 800 km severně od Afriky. Od východu na západ je ostrov dlouhý více než 250 km, ze severu na jih asi 60 km široký, v nejužším místě měří pouhých 15 km.

Tento mýty opředený ostrov s nejmírnějším klimatem nabízí jak skalnaté zátoky, tak i úrodná údolí a horská políčka s olivovníky a citroníky, malebné vesničky a osamělé zátoky. Lidé, kteří se zajímají o kulturu a historii budou nadšeni.

Kréta ale nenabízí jen spoustu památek a kouzelných historických měst a míst, ale také přírodní krásy, zábavu v místních barech a tavernách, na své si přijdou i děti ve dvou místních aquaparcích.

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Tags: