Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Řecko, Korfu – Messonghi Beach

Korfu je ostrov s velmi bohatou historií, který je často opěvován básníky a spisovateli mnoha národností. Homér umístil na Korfu svůj ostrov Fajáků, který byl poslední zastávkou Odyssea při jeho putování domů z trojské války. Zastavili se na něm také Argonauti s Iásónem a Médeiou, když prchali se zlatým rounem.

Objevte i Vy krásný ostrov Korfu.

Řecko, Korfu – Messonghi Beach***

 Messonghi Beach
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha, Brno, Ostrava
  • Termín: různé termíny
  • Strava:  All Inclusive
  • Cena:  od 13 014 Kč

Rozlehlý prázdninový komplex skládající se z několika částí leží mezi vesničkami Moraitika a Messonghi ve vzdálenosti přibližně 22 km od Kerkyry v bezprostřední blízkosti písčité pláže. Zastávka autobusu je vzdálena 200 m.

Hostům je k dispozici stolní tenis, volejbalové a basketbalové hřiště, hřiště na minifotbal a posilovna.   Slunečníky a lehátka u bazénu mohou hosté využívat zdarma. Za poplatek se nabízí pronájem trezoru v recepci a internetový koutek.

Messonghi Beach

Messonghi Beach

Messonghi Beach

Pláž

Hotel je situován přímo na písčité pláži. Plážový servis (pronájem slunečníků a lehátek) je poskytován za poplatek. Hosté mohou využít nabídky vodních sporty za poplatek.

Messonghi Beach

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Ostrov Korfu

Korfu, řecky zvaný Kerkyra, je druhým největším Jónským ostrovem, jehož líbezná krajina má na jihu mírné zelené kopečky a v severní části se zvedá do mohutného vápencového pohoří, je bohatě porostlá subtropickou vegetací a právě pro své nekonečné cypřišové, olivové a pomerančovníkové háje nazývána jako „smaragdový ostrov„.

Přijeďte prožít nezapomenutelné chvíle při odpočinku na plážích, procházkách typickými malými vesničkami a návštěvách starobylých klášterů nebo při shlédnutí hlavního města Kerkyry se zachovanou starou benátskou atmosférou, kde je noční i denní život opravdu pulsující a živý. Prostě místo pro krásnou dovolenou.

Kompletní přehled zájezdů na Korfu si prohlédněte zde.

 

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Tags: