Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Předprodeje zájezdů first minute, jsou letos rekordní

Zima ještě neskončila a všichni již myslí na léto. Není divu. Sluníčko má každý rád a většina se také těší na letní dovolenou. Proč nevyužít slev při nabídkách zájezdů z nabídek first minute.

First minute

Nabídka zájezdů First Minute jsou zájezdy se slevou za včasný nákup. Nakupujete v lednu a v únoru a na dovolenou jedete až v létě. Nákup zájezdů Fist minute je stále populárnější, to se naopak odráží v létě, na menší nabídce tzv. Last Minute.

Pokud si vyberete zájezd z kategorie First Minute, pořídíte dovolenou s výraznou slevou oproti běžné ceně.

First Minute vám přinese nejlepší místa – v rámci First Minute si můžete vybírat z kompletní nabídky letních dovolených. Nemusíte se, jako u Last Minute probírat pouze tím, co zbylo a tedy snižovat své požadavky na Vaši ideální letní dovolenou.

Slevy & akce – nabídka First Minute zájezdů je plná slev za včasný nákup a to včetně výhodných slev a akcí na děti, kapesné zdarma apod.

Řecko je na vrcholu zájmu

Podle vyjádření Stanislava Zímy z Asociace cestovních kanceláří prudce stoupá poptávka po dovolených v Řecku a počet rezervací se v této destinaci zdvojnásobil ve srovnání ve stejném období loňského roku. Nejpoptávanější jsou zájezdy na oblíbené řecké ostrovy: Kréta, Rhodos a Kos.

O proti loňskému roku klesá zájem o Španělsko, kde došlo ke zdražení ubytovacích kapacit, i tak je o Španělsko velký zájem.

A co na to cestovní kanceláře?

  • CK Blue Style: V Řecku máme prodáno přibližně 35 procent kapacit. V případě Bulharska a Egypta to je téměř polovina.
  • Exim tour: Do Řecka má na léto prodáno již 65 procent kapacit, do Španělska a na Malorku 68 procent a do Bulharska 50 procent.
  • CK Fischer:  … Last minute nabídka bude letos zejména v Řecku zřejmě velmi omezená
  • CK Alexandria: … letos by mělo na dovolenou vyrazit více lidí než v loňském roce.

zdroj: zpráva ČTK

Kam letos vyrazí Vy?

Řecko
Bulharsko
Kanárské ostrovy

 

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest