Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Vyberte si letní dovolenou včas s Invia First Minute

Proč vybírat dovolenou s předstihem? Důvodů může být několik. Hlavní je ale úspora. Cestovní kanceláře nabízejí na zájezdy pro letní dovolenou při nákupu s předstihem zajímavé slevy a jim to přináší lépe rozvrhnout ubytovací kapacity a objednávky u jednotlivých hotelů.

Další dúvodem může být stále se propadající kurz koruny. Dnes je Euro za 28,30 Kč. Stoupající Euro rovná se stoupající ceny zájezdů.

A nejdříve samozřejmě mizí velmi oblíbené hotely v těch nejlepší termínech. Kdo dřív přijde, …

 Řecko, Zakynthos
Řecko, Zakynthos – foto:Jan Hammershaug

Co je First Minute

Nabídka zájezdů First Minute jsou zájezdy se slevou za včasný nákup. Nakupujete v lednu a v únoru a na dovolenou jedete až v létě.

Nákup zájezdů Fist minute je stále populárnější, to se naopak odráží v létě, na menší nabídce tzv. Last Minute.

Pokud si vyberete zájezd z kategorie First Minute, pořídíte dovolenou s výraznou slevou oproti běžné ceně.

First Minute vám přinese:

 • nejlepší místa – v rámci First Minute si můžete vybírat z kompletní nabídky letních dovolených. Nemusíte se, jako u Last Minute probírat pouze tím, co zbylo a tedy snižovat své požadavky na Vaši ideální letní dovolenou.
 • slevy & akce – nabídka First Minute zájezdů je plná slev za včasný nákup a to včetně výhodných slev a akcí na děti, kapesné zdarma apod.

Prohledněte si velkou nabídku zájezdů s First Minute zvýhodněním a vyberte si vysněnou dovolenou za zvýhodněnou cenu.

Invia.cz

Proč u Invia.cz? Patří k největším cestovním agenturám na trhu s nabídkou zájezdů od 300 prověřených a pojištěných cestovních kanceláří.

Nabídka First Minute na Invia.cz je pravidelně aktualizovaná. Na jednom místě máte možnost vybírat z First Minute zájezdů desítek cestovních kanceláří do celého světa v jednotné a srozumitelné formě. Přejít na Invia.cz

Chytrá záloha od 500 kč

Akce Chytrá záloha od 500 kč je možnost si zakoupit jakýkoliv First Minute zájezd pro letní dovolenou 2015 od více než 300 českých a slovenských CK uhrazením nízké zálohy od 500 do 1500 Kč dle podmínek u vybraného zájezdu a tak si v předstihu pojistit nejlepší hotely a pokoje v oblíbených letních destinacích.

Svoji letní dovolenou 2015 si můžete vybírat v rámci více než 1 milionu letních termínu s odjezdem na dovolenou od 1. 5. do 31. 10. 2015. Akci Chytrá záloha od 500 Kč lze na First Minute zájezdy uplatnit od 1. 11. 2014 do 28. 2. 2015.

 1. Zarezervujte si letní dovolenou na sezónu 2015 již nyní. Vyberte si z First Minute zájezdů na Invia.cz a využijte Chytrou zálohu od 500 Kč.
 2. Zbytek doplaťte před odjezdem na dovolenou.

Akce Chytrá záloha od 500 Kč je časově omezená do 28. 2. 2015. Neváhejte tedy s výběrem vaši letní dovolené. Počet nabízených termínů se neustále snižuje.

Kompletní podmínky akce Chytrá záloha od 500 Kč

3 tipy pro pěknou dovolenou

 

Řecko, Kos – Hotel Apollon****

hotel-apollon 
 
 • Doprava: letecky, odlet Praha
 • Termín:   6.7. – 13.7.2015
 • Strava: All Inclusive
 • Cena: 17 151 Kč

Oblíbený hotelový komplex na ostrově Kos postavený ve stylu minojského paláce Knossos. Skládá se z několika menších budov,které jsou rozmístěny okolo bazénu v nádherné exotické zahradě se vzrostlou vegetací (banánovníky, fíkovníky a palmy).

Písečno-oblázková pláž Nea Alikarnassos s pozvolným vstupem do moře je vzdálena jen 200 metrů od hotelu.

Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

 

Turecko, Side, Manavgat  – Arcanus Side Resort*****

arcanus-side-resort-akce 
 
 • Doprava: letecky, odlet Praha
 • Termín:   11.7. – 18.7.2015
 • Strava: Ultra All inclusive
 • Cena: 22 990 Kč

Hotel leží ve velké zahradě v oblasti Sorgun, 5 km východně od letoviska Side. Letiště je vzdáleno 75 km od hotelu. Komfortní a nově zrekonstruovaný hotel, který je vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi.

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.

Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

 

Egypt, Hurghada  – Arabia Azur Resort****

arabia-azur-resort
 
 • Doprava: letecky, odlet Praha
 • Termín:  19.7. – 26.7.2015
 • Strava: All inclusive
 • Cena: 15 740 Kč

Přímo na břehu moře u dvou velkých uměle vytvořených lagun v blízkosti korálového útesu tvořícího malý poloostrov. Přibližná vzdálenost od starého centra Hurghady (Dahar) 4 km, od nového centra (Sakkala) 2 km, od letiště 9 km.

Písečná pláž kombinovaná s korálem, pozvolný vstup do vody v lagunách a na malé pláži, u korálu vstup po schůdcích, lehátka, slunečníky, podložky i osušky na pláži i u bazénu (zdarma), u korálového útesu možnost šnorchlování. Bary a sprchy na pláži

Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

 Kompletní nabídka First Minute

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest