Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Turecko, Alanya – Delphin Botanik World of Paradise

Máme pro Vás tip na luxusní prázdninový resort u tureckého letoviska Alanya.

Resort si získává své klienty díky své poloze přímo na pláži, příjemnou atmosférou a kvalitou nabízených služeb. Je vhodný i pro velmi náročné klienty.

Turecko, Alanya – Delphin Botanik World of Paradise *****

  Delphin Botanik
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha, Bratislava
  • Termín: různé termíny
  • Strava: All Inclusive
  • Cena: od 20 810 Kč

Luxusní resort Delphin Botanik World of Paradise, který se skládá z hlavní budovy a několika tří či pěti patrových vilek umístěných do velké udržované zahrady s bazény, se nachází přímo u oblázkové pláže v oblasti Okurcalar.

Resort se rozprostírá na ploše o rozloze více jak 350.000 m2, jednotlivé budovy jsou pojmenovány dle květin, v zahradě se nachází více jak 1800 druhů rostlin a květin včetně kaktusů. V blízkosti hotelu se nachází menší obchodní zóna s restauracemi, bary a obchůdky. Vzdálenosti: 32 km od Alanye, 30 km od historického centra Side, 90 km od letiště Antalya

Delphin Botanik

Delphin Botanik1

Delphin Botanik3

Oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře a s molem se nachází přímo u hotelového resortu – lehátka, slunečníky jsou zdarma, osušky jsou za vratný poplatek.  Ke vstupu do moře můžete využít molo, pro vstup z pláže se pro lepší pohodlí doporučují boty.

Lázeňské centrum nabízí masáže, saunu, parní lázeň, turecké lázně, salón krásy (kosmetické procedury, kadeřnictví) – vše za poplatek.

V areálu se nachází bazén, malý aquapark se skluzavkami, dětský bazén, sluneční terasa a snack pool bar – lehátka, slunečníky jsou zdarma, osušky jsou za vratný poplatek.

Pro sportovní aktivity jsou připraveny 2 tenisové kurty, multifunkční hřiště (volejbal, basketbal, minifotbal), herna (např. stolní tenis, šipky, kulečník, elektronické hry, stolní hry), plážový volejbal, fitness centrum s tělocvičnou či vodní sporty na pláži (zpravidla se nabízí: jízda na banánu, vodní lyže, šnorchlování, potápění, šlapadla, kánoe). Pro děti je připraven mini klub (4-12 let), dětský bazén, malý vodní park se skluzavkami, venkovní hřiště, lunapark, dětské kino a diskotéka, speciální dětské menu v restauraci a různé animační programy a soutěže během dne.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Delphin Botanik2

Ve východní části riviéry se nachází místo, které uchvátilo svým půvabem samotnou Kleopatru. Je to Alanya, velice oblíbené historické středisko, dříve sídlo pirátů, dnes oblast, kde se o Vás postarají jako nikde jinde. Místy hrubší písek, podle pověsti dovezený až z dalekého povodí Nilu, pečuje o chodidla unavených turistů. Zvláště je pak oblíbená Kleopatřina pláž, která se může pyšnit oceněním modré vlajky Evropské unie za spokojenost návštěvníků. Asi stominutový transfer z letiště je ukončen pohledem na město, kterému už z dáli dominuje mohutná středověká pevnost, z jejichž širokých bašt se otevírá pohled na překrásnou Kleopatřinu pláž.

Zachovalé hradby měřící až šest kilometrů svádí pohledy turistů hlavně v noci. Čisté pláže, noční život v přístavu, výhodné nákupy v orientálních bazarech, plavba člunem v krápníkových jeskyních, to vše je důvod, proč poznat Alanyi. Beznadějně zamilovaný Antonius daroval tuto část země Kleopatře jako svatební dar. Věřte, že i Vám přinese Alanya něco, na co se nezapomíná.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest