Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Řecko, Kos – Mitsis Hotels Family Village

Řecko patří opět k nejoblíbenějším destinací pro léto 2015. Velmi oblíbené jsou pobyty na ostrově Kos. Zde jejen z našich tipů pro tento krásný řecký ostrov …

Řecko, Kos – Mitsis Hotels Family Village****

 Mitsis Hotels 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín: různé termíny
  • Strava: All Inclusive
  • Cena: od 13 509 Kč

Hotelový komplex je situován v klidné oblasti pod pohořím Dikeos. Nachází se v těsné blízkosti hotelů Norida Beach Club a Summer Palace. Městečko Kardamena s nákupními možnostmi je vzdáleno zhruba 5 km. Letiště se nachází ve vzdálenosti přibližně 11 km. Písečno-oblázková pláž leží asi 200 m od hotelového komplexu.

Mitsis Hotels

Mitsis Hotels4

Mitsis Hotels1

Hotel leží ve vzdálenosti přibližně 200 m od písečno-oblázkové pláže. Plážový servis (zapůjčení lehátek a slunečníků) je poskytován zdarma, osušky se půjčují oproti vratné záloze.

Letovisko Kardamena cca 6 km (kyvadlová doprava). Město Kos cca 11 km. Transfer z letiště cca 30 min.

Mitsis Hotels2

Mitsis Hotels3

Hotel pro své hosty zajišťuje animační program (také v českém jazyce), jednou týdně se koná řecký večer s živou hudbou. Hostům jsou k dispozici dva tenisové kurty (vybavení a osvětlení za poplatek), stolní tenis, šipky, hřiště pro plážový fotbal a volejbal, vodní pólo, kánoe nebo šlapadla. Motorizované vodní sporty lze využívat za poplatek. Internetový koutek u recepce mohou hosté využívat za poplatek. Lehátka a slunečníky u bazénu se poskytují bezplatně.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest