Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Řecko, Attika, Kineta – Kinetta Beach Resort Spa

Řecko, Attika, Kineta – Kinetta Beach Resort Spa*****

 Attika, Řecko 1
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín: 16.7. – 23.7.2015
  • Strava:  All Inclusive
  • Cena:  16 290 Kč, původně 26 990 Kč

Hotelový komplex skládající se z hlavní budovy, přízemních bungalovů a několika patrových budov je obklopen udržovanou zahradou a zelení.

Resort dosahuje přímo k oblázkové pláži, ze které je výhled na vzdálené řecké ostrůvky Salamina, Egina nebo Agistri. Poloha hotelu doslova vybízí k výletům do okolních vesniček pod úpatím pohoří Gerania, které obklopuje celou oblast.

Attika, Řecko 2

Attika, Řecko 1
Attika, Řecko

Attika, Řecko

Popis oblasti

Attika je poloostrov vybíhající do Egejského moře, patří k nejnavštěvovanějším místem v Řecku. Členité pobřeží nabízí řadu udržovaných pláží. Ale především zde leží Athény a několik dalších měst z nichž ta větší jsou například Pordus, Eleusis či Marathón.

Dnešní Attika oplývá nebývalým množstvím památek z doby okolo roku 450 př.n.l., tehdy byly Athény jedním z nejmocnějších řeckých států. Je zde nádherné divadlo v Epidauru, svou velikostí ohromí chrám v Nauplionu.

A Attika je ovšem i místem, kde se uskutečnil i první maratónský běh, u města Marathonu se roku 490 př.n.l. odehrála ona slavná bitva, ve které Řekové zvítězili nad perskou přesilou.

 Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest