Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Nejvyšší čas vybrat zimní dovolenou

Začal školní rok. Léto se rozloučilo. Víme, kdy budou prázdniny a volné dny, je třeba začít zase plánovat dovolenou. Pokud jste však milovníky spíše zimní dovolené, nebo si dopřáváte dobití baterek v létě i v zimě, máte nejvyšší čas.

Horská střediska, wellness hotely i penziony, totiž už mnohdy hlásí poslední volná místa. Tak rozhodně neváhejte a svolejte rodinnou radu. Zimní dovolenou je potřeba vybrat co nejrychleji.

Last minute? U zimní dovolené? Zapomeňte!

Zatímco u letní dovolené vcelku pravidlo, u zimní dovolené téměř zcela nemožné. Pokud samozřejmě nepočítáte, že někdo prodává zimní dovolenou na poslední chvíli, protože mu onemocnělo dítě, pak to, že se vypravíte v prosinci do cestovky, a budete chtít dovolenou na horách, je opravdu jen situace z říše snů.

U zimní dovolené je spíše horkým hitem FIRST MINUTE, lidově řečeno, kdo dřív přijde, ten dřív mele. Nebo spíš jede na hory. I když takové plánování několik měsíců dopředu není zrovna ideální, hlavně pokud máte děti, je to stále nejlepší řešení, pokud jste vyloženě zimní dovolenkáři. A pokud nakonec vaše dítko přeci jen sklátí nějaký ten bacil, věřte, že svou zarezervovanou dovolenou snadno prodáte – na internetových sítích vám za ni, jak se říká, utrhnou ruce.

Zimní dovolená? Ano! Vybírejte z oblíbených horských středisek v

ski-run-466225_640

Vánoce a Silvestr na horách? Pravý čas vybrat místo a rezervovat

Trávit vánoční svátky mimo domov se stále více stává oblíbeným zpestřením zimních dnů volna. Má to své nesporné výhody – odpadá stres, dlouhé přípravy i gruntování a vyvařování. Pár svých oblíbených kousků cukroví si snadno přibalíte s sebou, klidně i vánoční stromeček a dárky, no ty se jistě do kufru vejdou. A vašeho oblíbeného kapra a salát vám připraví zkušený kuchař v hotelu – i nádobí za vás zvládnou vyleštit.

No vidíte, ideální, že. Ovšem pokud chcete sny přeměnit v realitu, popadněte tablet, počítač či telefon do rukou a vybírat, vybírat, vybírat. Aby na vás ještě nějaké volné místo zbylo!!!

Ubytování na horách – v soukromí či na hotelu?

Ubytovací služby v naší zemi doznaly značně pokrokových změn, a tak je dnes vcelku jedno, zda se ubytujete na hotelu či v soukromí. Čistota a vybavení apartmánů s nezbytnou wifi je vcelku samozřejmostí. V soukromí budete mít více klidu a opravdu skutečné soukromí, v hotelu zase mnohem větší servis a doplňkové služby. Záleží tedy jen na vaší osobnosti, vkusu a náladě, co si chcete dopřávat letos o krapet víc.

No a pokud jedete s celou partou – chaty či chalupy k pronajmutí pak budou zcela jistě tím pravým, jak si letošní zimu užít s přáteli v pohodě a nerušeni 🙂

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest