Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Mauricius, Le Morne – Paradis Golf Resort

Pro milovníky klidu, překrásných bílých pláží, golfu a luxusu a samozřejmě moře a exotiky.

Mauricius, Le Morne – Paradis Golf Resort*****

Paradis Golf2
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín:  13.2. – 22.2.2015
  • Strava: Plná penze
  • Cena: 83 690 Kč , původně 105 790 Kč

Luxusní resort se nachází v jihozápadní části Mauritia, pod horou Le Morene, resort je situován v klidném prostředí na překrásné bílé 7 km dlouhé písečné pláži.

V tomto luxusním resortu se nachází 286 pokojů ve dvoupatrových budovách s výhledem na moře, hotel je v sousedství hotelu Dinarobin, Paradise Golf Resort obklopuje 18 jamkové golfové hřiště.

K dispozici je bohatý výběr sportovních aktivit – vodní lyže, windsurfing, kajaky, šlapadla, lodě se skleněným dnem, šnorchlování, plachtění, 6 tenisových hřišť, stolní tenis, volejbal, fotbal, aerobik, aquagymnastika, velké fitness centrum. Hotel má vlastní 18jamkové golfové hřiště mezinárodní úrovně (Par 72, možnost vypůjčení Callaway vybavení), wellness a lázeňské centru. Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Mauricius

Mauricius ostrov v Indickém oceánu, asi 900 km východně od Madagaskaru.

Bílý písek pláží, průzračné moře, krásná a uklidňující zeleň na ostrově vás nadchne. Téměř okolo celého ostrova se táhne korálový útes, který nabízí skvělé podmínky pro potápění.

Tip na výlet na ostrově Mauricius  – Chamarel

Přírodní úkaz Chamarel je vulkanického původu. Jedno z nejnavštěvovanějších míst na ostrově. Příroda zde vytvořila úchvatné divadlo barev – sedmibarevné duny a krásné vodopády.

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest