Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Maledivy, Kaafu Atol – Fun Island

Krásná dovolená v nejníže položeném státě na světě – žádné místo neleží více než 2,5 m nad hladinou oceánu. Užijte si komfortu, exotiky, krásného moře a bílých pláží.

Maledivy, Kaafu Atol – Fun Island***

Fun Island 
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha
  • Termín:   10.1. – 21.1.2015
  • Strava: Plná penze
  • Cena: 64 990 Kč, původně: 70 190 Kč

Resort Fun Island se nachází v Jižním Malé Atolu. Malý resort leží na ostrůvku velikém cca 700 x 200 metrů. Nádherné písečné pláže kolem celého ostrova.

Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Maledivy

Maledivy (Maledivská republika) jsou ostrovní stát na jihu Asie v Indickém oceánu. Nejbližšími sousedy Maledivské republiky jsou Indie a Srí Lanka.

Celé stejnojmenné souostroví tvoří řetězec 19 korálových atolů, počínající 500 km jihozápadně od břehů Indie a táhnoucí se v délce zhruba 800 km severojižním směrem. Celkově se Maledivy sestávají z 1196 ostrovů, z nichž obydleno je zhruba 200. Hlavním městem Malediv je město Malé, které se rozprostírá na stejnojmenném ostrově a vlastně jej zaujímá celý. Město Malé čítá na 104 tisíc obyvatel. Nejvíce osídlenými ostrovy jsou vedle Malé dále Hithadhoo, Fuvammulah, Kulhudhuffushi a Thinadhoo

Maledivy
foto: Easa Shamih

 

Země, která je nejplošším a nejníže položeným státem světa (žádné místo neleží více než 2,5 m nad hladinou oceánu), patří mezi vyhledávané turistické cíle a oblíbené destinace pro dovolenou a odpočinek.

Maledivy jsou často charakterizovány jako země slunce, jemného bílého písku, všude přítomných kokosových palem a pestře kvetoucích nádherně vonících keřů.

Zdejší podmořský svět je plný života. Díky poloze v rovníkovém pásmu a stálému počasí jsou Maledivy skvělým místem pro vaši zaslouženou dovolenou, a to téměř po celý rok.

Dovolená na Maledivách – výhodně – Užijte si v zimě sluníčka, moře a krásných pláží. Exotické zájezdy za skvělé ceny!

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest