Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Dovolená 2015 – First Minute a Chytrá záloha

Ali Baba Palace3

Uvažujete o dovolené v létě 2015 u moře? Zarezervujte si letní dovolenou na sezónu 2015 již nyní. A využijte nabídku Invia.cz, největšího prodejce zájezdů na českén internetu.

Vyberte si z First Minute zájezdů na Invia.cz a využijte Chytrou zálohu od 500 Kč. Zbytek doplaťte před odjezdem na dovolenou.

Pozor! Akce Chytrá záloha od 500 Kč je časově omezená do 28. 2. 2015. Neváhejte tedy s výběrem vaši letní dovolené. Počet nabízených termínů se neustále snižuje.

Proč koupit First Minute na Invia.cz?

záloha od 500 Kč – nikde v České republice nezakoupíte First Minute zájezd výhodněji a s nižší zálohou než u nás. Stačí Vám v rámci akce Chytrá záloha od 500 Kč uhradit nízkou zálohu v rozmezí 500 až 1500 Kč a letní dovolená je vaše.

Zbytek z ceny zájezdu uhradíte později, ale Vámi vybranou lokalitu a tamní hotel, Vám již nikdo nevezme. Vyberte si to, co Vám vyhovuje.

  • zájezdy od více než 300 cestovních kanceláří na jednom místě
  • pojištění proti krachu CK – každý zájezd na Invia.cz je chráněn proti krachu pořádající CK a to díky pojištění FAKTOR 100, které na českém trhu nabízí pouze Invia.

Podmínky akce Chytrá záloha.

Jak postupovat

  1. Vyberte si letní dovolenou z naší pestré nabídky First Minute zájezdů na letní sezónu 2015
  2. Po odeslání objednávky Vás bude během několika minut kontaktovat náš prodejce, který Vám o akci Chytrá záloha od 500 Kč poskytne veškeré informace a zodpoví i Vaše doplňující otázky.
  3. Následně zaplatíte za každou osobu starší 15 let nízkou zálohu dle podmínek vybraného zájezdu a podepíšete smlouvu o zájezdu a k ní smlouvu o bezúročné finanční zápůjčce. Cestující mladší 15 let neplatí nic.
  4. Do 31. 3. 2015 uhradíte % z celkové ceny zájezdu dle podmínek pořádající CK (mínus výše již uhrazené zálohy)
  5. Zbytek z celkové ceny zájezdu je třeba uhradit do 45 dnů před odletem na vaši vybranou letní dovolenou.

Chci zjistit o akci Chytrá záloha více a vybrat si zájezd na dovolenou léto 2015

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest