Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

3 tipy pro hit letošního léta – 3 tipy pro Řecko

Top destinace tohoto léta? Jednoznačně ŘECKO! Podle informací z cestovních kanceláří je letní dovolená v Řecku jednoznačným hitem.  Kréta, Korfu, Kos, Rhodos, Lefkáda,… . Co si vyberte Vy?

Máme pro vás 3 zajímavé tipy.

Řecko – ostrovy / Anisaras – Comfort Malievi Aparthotel***

 malievi 
 
 • Doprava: letecky, odlet Praha, Brno, Ostrava
 • Termín: různé termíny
 • Strava: vlastní, All inclusive
 • Cena: již od 7 990 Kč

Aparthotel Comfort Malievi se skládá z několika menších budov, které leží v klidné oblasti letoviska Anissaras, cca 350 metrů od nejbližší pláže.

Nejbližší nákupní možnosti, taverny, restaurace a bary jsou v dosahu 150 metrů. Centrum letoviska je vzdáleno 2 km, kde je další množství nákupních příležitostí, restaurací a barů. Vzdálenost od letiště Heraklion je 20 km.

Malievi1

Hotel Comfort Malievi je ideálním místem pro návštěvníka, který upřednostňuje klidnou dovolenou, chce si odpočinout a přijít do kontaktu s přírodou. Z aparthotelu je panoramatický výhled, včetně krásného západu slunce. Toto ubytování doporučujeme všem všem, kdo hledají dovolenou za výhodnou cenu, chtějí relaxovat, ale i mít možnost cestování a aktivit, které nabízí nedaleké letovisko Hersonissos, kam lze dojít i příjemnou procházkou.

Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

 

Řecko, Korfu – Sea Garden Alexandria Club****

Jedna z letošních novinek mezi klubovými hotely cestovní kanceláře Alexandria je hotel Sea Garden Alexandria Club.

Upozornění: vybírejte rychle, o klubové hotely je velký zájem a volné termíny rychle mizí…

 sea-garden 
 
 • Doprava: letecky, odlet Praha
 • Termín: různé termíny
 • Strava: All inclusive
 • Cena: již od 16 790 Kč

Rozlehlý hotelový komplex se nachází v klidné okrajové části letoviska Kavos, cca 50 km od letiště.

Hotel je umístěn v krásné zahradě plné zeleně a květin a je tvořen hlavní budovou s recepcí a restaurací a samostatnými bloky rozmístěnými po celém resortu. Součástí hotelového areálu je rovněž minimarket. Další obchůdky, bary a taverny cca 1 km v městečku Kavos.

sea-garden2

sea-garden1

Hotel leží přímo u písečné pláže. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu (na části pláže vstup do moře po dvou schůdcích). SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA. Vodní sporty za poplatek.

Animační program: Český animační tým Vás zve k návštěvě hotelu Sea Garden Alexandria Club, kde pro Vás přichystá úžasný program plný zábavy, soutěží, sportu i aktivní relaxace.

V bohatém denním programu plném tradičních i netradičních aktivit pro děti i dospělé si vybere opravdu každý, pro děti je navíc připraven i český Dětský klub se speciálním programem pro děti. Po dni plném slunce, koupání a účasti na animačních programech pak jistě rádi uvítáte naše večerní programy a představení, které vám ještě vylepší již tak příjemnou atmosféru přímořských večerů.

sea-garden

Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

Korfu, řecky zvaný Kerkyra, je druhým největším Jónským ostrovem, jehož líbezná krajina má na jihu mírné zelené kopečky a v severní části se zvedá do mohutného vápencového pohoří, je bohatě porostlá subtropickou vegetací a právě pro své nekonečné cypřišové, olivové a pomerančovníkové háje nazývána jako „smaragdový ostrov“.

Ostrov Korfu je oblíbený pro svou nenarušenou přírodu, mírné a v těchto oblastech příjemně vlhké klima, bělostné písčité a oblázkové pláže s křišťálovým mořem plným různých druhů ryb.

Přijeďte prožít nezapomenutelné chvíle při odpočinku na plážích, procházkách typickými malými vesničkami a návštěvách starobylých klášterů nebo při shlédnutí hlavního města Kerkyry se zachovanou starou benátskou atmosférou, kde je noční i denní život opravdu pulsující a živý.

Dovolená v Řecku – levně a výhodně – Vybírejte z velké nabídky a zažijte Řecko dle svých představ!

 

Nezapomenutelné Řecko – MSC Orchestra****

Vydejte se na nezapomenutelnou plavbu na palubě MSC Orchestra z Itálie k řeckým ostrovům a zpět se zastávkou v Černé Hoře

 MSC Orchestra 
 
 • Doprava: vlastní, plavba začíná v italských Benátkách
 • Termín: 17.7. – 24.7.2016
 • Strava: plná strava
 • Cena: od 26 190 Kč

MSC Orchestra je sesterskou lodí MSC Musica a postavena byla v roce 2007. Na moře byla spuštěna v květnu roku 2007.

Je postavena ve stylu lodí MSC a exkluzivní zařízení je zde zkombinováno s vynikající elegancí a inovací tradičních prvků. Majestátní loď nabízí svým hostům na ploše 22 000 čtverečních metrů mnohostranné možnosti zábavy, volnočasových aktivit a odpočinkových zón.

MSC Orchestra

MSC Orchestra3

Harmonický obraz lodi dotváří typický italský design zařízení kajut. Loď MSC Orchestra je garantem příjemné dovolené v duchu italské tradice pohostinnosti a s těmi nejlepšími palubními službami.

Pojme 3013 cestujících a 987 členů posádky. Po relaxaci v tureckých lázních můžete povečeřet v restauraci Shanghai, zajít do exotického Savannah baru či se pobavit v divadle Covent Garden.

MSC Orchestra1

MSC Orchestra2

Stručný program plavby:

1. den

Benátky, Itálie (nalodění) ( odplutí: 17:00)

2. den

Bari, Itálie (připlutí: 13:00 | odplutí: 18:00)

3. den

Katakolon, Řecko (připlutí: 13:00 | odplutí: 19:00)

4. den

Santorini, Řecko (připlutí: 09:00 | odplutí: 17:00)

5. den

Pireus (Atény), Řecko (připlutí: 07:30 | odplutí: 16:30)

6. den

Korfu, Řecko (připlutí: 12:30 | odplutí: 18:30)

7. den

Kotor, Černá Hora (připlutí: 07:00 | odplutí: 13:00)

8. den

Benátky, Itálie (vylodění) (připlutí: 09:00 )

Rezervace zájezdu a bližší informace o zájezdu

 


 

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest