Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Nejprodávanější hotel v Egyptě

Podle statistik největšího prodejce zájezdů, cestovní kanceláře Invia.cz, se stal za rok 2014 hotel Zee Brayka Bay Resort u egyptského letoviska Marsa Alam nejprodávanějším místem pro dovolenou z její nabídky. Je to nejprodávanější hotel.

Egypt, Marsa Alam – Zee Brayka Bay Resort****

Velmi pěkný a luxusní hotel postavený v moderním egyptském stylu je tvořen hlavní budovou a mnoha dvou- až třípatrovými vilkami zasazenými do vzrostlé zahrady kolem zálivu s průzračnou vodou.

zee-brayka-bay3

Nachází se u unikátní přírodní písčité laguny s pozvolným vstupem do moře, v blízkosti korálového útesu, přímo na 1 km dlouhé písčité pláži.

Leží přibližně 18 km severně letoviska Marsa Alam. Mezinárodní letiště Marsa Alam je vzdáleno 47 km.

 zee-brayka-bay3
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha, Vídeň, Bratislava
  • Termín: různé termíny
  • Cena: od 14 990 Kč

zee-brayka-bay

Vybavení hotelu

Luxusní hotelový resort disponuje 460 pokoji rozmístěnými v několika budovách různých typologií zasazených v krásně udržované zahradě.

Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, WiFi připojení (v lobby za poplatek), hlavní restaurace, restaurace a la carte (italská, rybí), orientální kavárna, konferenční sál, nákupní arkáda, lékařská služba, snack bar u bazénu, internetová kavárna, lázně, minimarket , obchod se suvenýry, velký venkovní bazén, dětský bazén, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), fitness centrum, luxusní SPA a Wellness centrum, miniklub, sportoviště a parkoviště.

zee-brayka-bay2

Pláž

Krásná 1 300 m dlouhá písečná pláž (v zálivu) s pozvolným vstupem přecházejícím v korálové podloží se nachází přímo před resortem (doporučujeme obuv do vody) a nabízí ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Klientům je k dispozici sprcha, plážový bar a lehátka se slunečníky a osuškami (zdarma).

Rezervace hotelu a bližší informace o termínech

Egypt patří k nejoblíbenějším destinací pro dovolenou. Letoviska u Rudého moře lákají k dovolené a odpočinku téměř po celý rok.

Vyberte si hotel ve svém oblíbeném egyptském letovisku:

Na území Egypta je velmi mnoho starověkých památek a monumentů. Pyramidy v Gíze, paláce v Luxoru, Údolí Králů, Abú Simbel, to jsou jen některé z těchto skvostů z dob faraónů. Navštivte Egypt a prohlédněte si všechny tyto památky, využijte nabídek poznávacích zájezdů do Egypta.

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest