Last MinuteVyberte si z aktuální nabídky Last Minute zájezdů

Nejprodávanější hotel v Egyptě

Podle statistik největšího prodejce zájezdů, cestovní kanceláře Invia.cz, se stal za rok 2014 hotel Zee Brayka Bay Resort u egyptského letoviska Marsa Alam nejprodávanějším místem pro dovolenou z její nabídky. Je to nejprodávanější hotel.

Egypt, Marsa Alam – Zee Brayka Bay Resort****

Velmi pěkný a luxusní hotel postavený v moderním egyptském stylu je tvořen hlavní budovou a mnoha dvou- až třípatrovými vilkami zasazenými do vzrostlé zahrady kolem zálivu s průzračnou vodou.

zee-brayka-bay3

Nachází se u unikátní přírodní písčité laguny s pozvolným vstupem do moře, v blízkosti korálového útesu, přímo na 1 km dlouhé písčité pláži.

Leží přibližně 18 km severně letoviska Marsa Alam. Mezinárodní letiště Marsa Alam je vzdáleno 47 km.

 zee-brayka-bay3
 
  • Doprava: letecky, odlet Praha, Vídeň, Bratislava
  • Termín: různé termíny
  • Cena: od 14 990 Kč

zee-brayka-bay

Vybavení hotelu

Luxusní hotelový resort disponuje 460 pokoji rozmístěnými v několika budovách různých typologií zasazených v krásně udržované zahradě.

Klientům je k dispozici prostorná vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, WiFi připojení (v lobby za poplatek), hlavní restaurace, restaurace a la carte (italská, rybí), orientální kavárna, konferenční sál, nákupní arkáda, lékařská služba, snack bar u bazénu, internetová kavárna, lázně, minimarket , obchod se suvenýry, velký venkovní bazén, dětský bazén, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), fitness centrum, luxusní SPA a Wellness centrum, miniklub, sportoviště a parkoviště.

zee-brayka-bay2

Pláž

Krásná 1 300 m dlouhá písečná pláž (v zálivu) s pozvolným vstupem přecházejícím v korálové podloží se nachází přímo před resortem (doporučujeme obuv do vody) a nabízí ideální podmínky pro potápění a šnorchlování.

Klientům je k dispozici sprcha, plážový bar a lehátka se slunečníky a osuškami (zdarma).

Rezervace hotelu a bližší informace o termínech

Egypt patří k nejoblíbenějším destinací pro dovolenou. Letoviska u Rudého moře lákají k dovolené a odpočinku téměř po celý rok.

Vyberte si hotel ve svém oblíbeném egyptském letovisku:

Na území Egypta je velmi mnoho starověkých památek a monumentů. Pyramidy v Gíze, paláce v Luxoru, Údolí Králů, Abú Simbel, to jsou jen některé z těchto skvostů z dob faraónů. Navštivte Egypt a prohlédněte si všechny tyto památky, využijte nabídek poznávacích zájezdů do Egypta.

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest